6.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2020-2021

18. P. Munduch (p.) , 58. Z. Doležal (p.) - 3. T. Pavlíček , 12. V. Němec (p.) , 40. V. Němec , 60. M. Jašek , 66. V. Němec , 86. V. Němec
12

V souboji dvou rezervních týmů zvítězily Rapotice v Koutech v poměru 2:6

Hosté o dva góly lepší

V souboji dvou rezervních týmů přivítaly Kouty Rapotice. Oba celky se zatím pohybují v druhé polovině tabulky a každý bod by se určitě hodil. Rapotice mohly jít do zápasu s psychickou vzpruhou v podobě domácího vítězství nad Pyšelem. Kouty naopak budou chtít odčinit porážku z Předína. Kouty sice držely s nováčkem soutěže (v tabulce první místo) do poločasu krok, ale ve druhé půli inkasovaly pět branek a bylo vymalováno. Na podzim loňského roku zvítězily Rapotice v Koutech 4:1, takže domácí měli svému soupeři co vracet. Utkání se hrálo za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel lépe hostům, které poslal do vedení ve 3. minutě Tomáš Pavlíček - 0:1. Ve 12. minutě zvyšoval z pokutového kopu Vlastimil Němec - 0:2. V 18. minutě zahrávali pokutový kop také domácí a i Petr Munduch jej proměnil a snížil na 1:2. Poté se hra trochu zklidnila. Domácí sice toužili po vyrovnaní, ale ve 40. minutě to byl naopak Vlastimil Němec, který vrátil hostům dvou gólový náskok - 1:3.

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhé polovině se dostali domácí ještě jednou do kontaktu, když na 2:3 snižoval v 58. minutě Zdeněk Doležal. Jenže hned v 60. minutě hosté zásluhou Marka Jaška odskočili na 2:4. V 66. minutě zaznamenal hattrick Vlastimil Němec a bylo prakticky rozhodnuto - 2:5. Vlastimil Němec byl v tomto zápase při chuti a v 86. minutě se trefil počtvrté - 2:6

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, trenér: Do zápasu jsme velmi dobře vstoupili a až na několik hluchých míst, zejména v polovině první půle, jsme jej měli pod kontrolou. Těší mne čtyři branky Vlasty Němce, který zúročil výbornou práci celého mužstva. Jde o naše první vítězství venku. Ceníme si jej o to víc, že nás posunulo do lepšího středu tabulky. Tato pozice nám určitě pomůže před důležitým domácím zápasem s béčkem Jemnicka, kterému se zatím příliš nedaří.