5.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2020-2021

80. M. Habich (p.) - 11. P. Pachr , 17. P. Furiš , 59. Z. Holoubek , 70. J. Michal , 72. Z. Holoubek
14

Fotbalisté Rouchovan splnili roli favorita a zvítězili v Radoticích 5:1

Hosté o dva góly lepší

Po delší odmlce se objevil v dresu Rouchovan Marcel Fiala. V zápase se projevil lehce zlepšený herní projev, kterému ovšem stále chyběl plynulejší přechod mezi zálohou a útokem.
Už v 11. minutě si hosté připisují první branku zápasu, o kterou se postaral Petr Pachr jehož vyslal Zdeněk Holoubek. Na světelné tabuli svítí 17. minuta a mistrovský majstrštik v podání Patrika Furiše, jenž svým projektylem skoro z poloviny hřiště vymetl protilehlou šibenici a donutil pořadatele domácích přepnout na stav 0:2.

Hosté ještě skóre navýšili

Druhou půli domácí více povolili, i když některé zákroky odjížděli jako v prvním. V 59. minutě přišla uklidňující branka hostí na 0:3, no už bylo na čase Zdeňka Holoubka. Něco se povedlo "spálit" i ostatním hráčům, ale nevzdával i to a stále bojovali. V 72. minutě zúročil svůj náběh za obranu Jakub Michal, kterého tam poslal hostující spoluhráč. Jakub Michal se podíval kde je brankář a nacentroval míč za jeho záda. O dvě minutky později listinu střelců hostů uzavřel druhou brankou Zdeněk Holoubek - 0:5. Deset minut před koncem domácí vybojovali penaltu, kterou proměnily 1:5. Neuběhlo ani pět minut a Radotice zahrávali další penaltu, s tou si však už Tomáš Havelka poradil.

Závěrem bych poděkoval skoro dvacítce skalních fans, kteří s námi vyrazili do těchto končit, DÍKY!

TJ Družstevník Radotice
V. Liška [-] - M. Sevelda [-] , P. Tobolka [-] , D. Kincl [-] , V. Vyhnálek [-] , F. Tobolka [-] - M. Jeleček [-] , M. Kincl [-] , M. Habich [-] - M. Engelmann [-] , P. Jindra [-] (63. J. Nevěčný [-] )

1.SK Rouchovany
T. Havelka [-] - M. Fiala [-] , P. Furiš [-] , J. Michal [-] (89. J. Malý [-] ) , P. Pachr [-] (84. J. Maša [-] ) , J. Králík [-] , Z. Holoubek [-] , M. Holoubek [-] , D. Fiala [-] , R. Havelka [-] , P. Jelínek [-]

ŽK: 31. M. Sevelda , 42. D. Kincl , 78. M. Habich - 65. R. Havelka , 79. M. Holoubek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Nováček Ivo - NEVĚČNÝ Jan (N), HORKÝ František (N).