2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2020-2021

--

--

Rouchovany opět nadělovaly

9

Fotbalisté Rouchovan si i ve svém druhém zápase zastříleli a zvítězili nad Rapoticemi B vysoko 8:2

Domácí o tři góly lepší

Rouchovany přivítaly na svém hřišti fotbalisty Rapotic B. Jasným favoritem zápasu byl jednoznačně domácí celek, který svůj úvodní zápas zvládl na jedničku, když zvítězil v Šebkovicích B 7:0. Rapotice B naopak doma překvapivě nestačily na Předín. Na podzim loňského roku zvítězily Rouchovany v Rapoticích 6:1. Zápas se hrál za letního počasí, které přilákalo 110 diváků. Ti se dočkali rychlého gólu, o který se postaral již ve 2. minutě Miroslav Salák - 1:0.  V 7. minutě to již bylo 2:0 střelecky prosadil Patrik Furiš. Poté se na chvilku střelci odmlčel, ale ve 32. minutě přišli dvě slepené branky, o které se postarali domácí Zdeněk Holoubek a hostující Radim Strašák - 3:1. Do konce poločasu se ještě ve 35. minutě trefil svou druhou brankou v zápase Patrik Furiš - 4:1. Domácí tak měli našlápnuto k další výhře.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhé půli pokračovala převaha domácích a v 53. minutě završil hattrick Patrik Furiš a již to bylo 5:1. V 55. minutě ještě jednou zaúřadovali hosté, když se prosadil Petr Císař - 5:2. Jenže Patrikovi Furišovi to nadále nestačilo a v 60. minutě rozvlnil síť počtvrté - 6:2. Domácí stále neměli dost a v 69. minutě vsítil sedmou domácí branku Marek Holoubek - 7:2.  Na konečných 8:2 pak završil svůj skvělý střelecký koncert v 73. minutě Patrik Furiš.

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, vedoucí: Domácí ukozovali od začátku zápasu kdo bude diktovat hru, což vyjádřili také gólově a zaslouženě zvítězili.