1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2020-2021

4. K. Vostal , 20. P. Molák , 33. R. Dokulil , 47. P. Molák , 75. R. Dokulil - 58. L. Hadraba (p.) , 66. L. Hadraba
8

Rezervní tým z Okříšek porazil v úvodním zápase Pyšel zcela jasně 5:2

Domácí udeřili hned třikrát

Okříšky B doma přivítaly fotbalisty Pyšelu. Favoritem zápasu byla určitě domácí rezerva, které patřila na podzim bronzová příčka. Přesto Pyšel dokázal v úvodu loňské sezóny porazit Okříšky B na svém hřišti poměrně snadno v poměru 5:2. Zápas se hrál za velice horkého až nefotbalového počasí. První poločas byl zcela v režii domácího celku. Problémy hostům dělal zejména rychlonohý Molák, který v utkáni zaznamen 2+3 na kanadské body. Nejprve rozjel ve 4. minutě akci na jejímž konci zakončoval do prázdné branky Karel Vostal - 1:0. Pak již ve 20. minutě zasunul sám, když samostatný nájezd po kličce gólmanovi dovezl až do branky - 2:0. Po jeho dalšímu přisunutí neměl ve 33. minutě Roman Dokulil problém zvýšit na 3:0. Na konci prvního poločasu byl navíc vyloučen hostující David Šabacký, který zastavil unikajícího Zemana.

Domácí si výhru pohlídali

Druhý poločas hned ve 47.minutě po samostatném úniku začal opět Molák - 4:0. Hosté snížili na 4:2 dvěma proměnnými penaltami Lukáše Hadraby.Na konečných 5:2 po Molákově nahrávce proměnil s přehledem mezi nohy gólmana svým druhým gólem v zápase ze 75.minuty Roman Dokulil. Domácí Benfika vyhrála zcela zaslouženě.

SK Huhtamaki Okříšky B
Jůza Jaroslav, hráč: První poločas byl zcela v režii domácího celku. Problémy hostům dělal zejména rychlonohý Molák, který v utkáni zaznamen 2+3 na kanadské body.

M. Hvězda [-] - R. Dokulil [-] , J. Novotný [-] , Š. Novotný [-] , J. Jeřábek [-] , M. Zeman [-] (57. J. Jůza [-] ) , P. Molák [-] , K. Vostal [-] (68. D. Nejedlý [-] ) , T. Trnka [-] , M. Večeřa [-] , P. Netolička [-] (73. J. Hroch [-] )