1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2020-2021

--

--

--

8

Rezervní tým z Rapotic nedokázal bodovat na hřišti nováčka soutěže z Předína, když mu podlehl 4:2

Domácí čtyřmi góly otočili vývoj první půle

Sestřih zaslal Vojtěch Vídenský. Děkujeme!

Na půdu nováčka soutěže přijela v úvodním kole rezerva Rapotic, která měla být v tomto zápase mírným favoritem. Předín se dostal do třetí třídy i přesto, že se loňská sezóna nedohrál a Předín využil toho, že se ze soutěže odhlásily Dukovany B. Předín se tak do třetí třídy vrátil po třech letech ztrávených ve čtvrté nejnižší třídě. Zápas se hrál za úmorného vedra. Lépe do zápasu vstoupila rezerva Rapotic, když byl v 5. minutě nařízení proti domácím pokutový kop, který bezpečně proměnil zkušený Radim Strašák 0:1. Naštěstí pro domácí se podobná situace přihodil ve 12. minutě na opačné straně hřiště. K penaltovému puntíku se postavil Vojtěch Hekrle a také proměnil, čímž brzy vyrovnal na 1:1. Domácím v tu dobu narostl křídla a ve 23. minutě se jim podařilo otočit vývoj skóre na 2:1 zásluhou Aleše Brabenec. O dvě minuty později bylo v domácím kotli ještě veselejší, když se dokázal prosadit Josef Šindelář a domácí najednou odskočil na rozdíl dvou gólů 3:1. Domácí poločas snů pak završil ve 31. minutě opět Josef Šindelář - 4:1

Hosté pouze snížili

Druhý poločas již takovou podívanou nenabídl. Domácí celek dbal hlavně na obranu, což se mu i dařilo. Jedinou branku tak povolili hostům až v 79. minutě, kdy snižoval Petr Císař na konečných 4:2. Nováček soutěže z Předína tak začal sezónu vítězně.

Předín
Kreuz Zdeněk, hráč: V prvním poločase jsme byli lepším týmem a i v koncovce se nám dařilo. Druhý poločas sice patřil více hostům, ale ti pouze korigovali skóre a my se můžeme radovat z prvních soutěžních bodů.