1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2020-2021

--

Hrotovice doma nadělovaly

15. J. Votava , 23. J. Votava , 45. M. Mlejnek , 58. J. Petřek , 61. M. Mlejnek , 63. M. Mlejnek , 65. J. Votava (p.) , 70. T. Hadraba , 71. F. Strohmer
8

Fotbalisté Hrotovic si v úvodním zápase nového ročníku zastřílely a porazily Jemnicko B vysoko 9:0

Domácí udeřili hned třikrát

Fotbalisté Hrotovic přivítali na svém hřišti fotbalisty z Jemnicka B. Ty měli být mírným favoritem, poněvadž v minulé nedokončené sezóně se oba celky pohybovaly na opačných pólech tabulky. Hlavně Hrotovice by chtěly na nepovedený podzim rychleji zapomenout, a navíc chtěly odčinit loňskou domácí porážku v poměru 2:3. Domácí Hrotovice nastoupily do pouťového zápasu s výrazně posílenou sestavou a s jediným cílem - zvítězit. To se začalo dařit již v 15. minutě, kdy domácí kapitán Jan Votava otevřel skóre - 1:0. Ve 23. minutě přidal další branku a těsně před koncem první půlky zvýšil ve 45. minutě na 3:0 Michal Mlejnek.

Domácí pokračovali v kanonádě

Domácí i ve druhé půli tlačili na branku soupeře a výsledkem bylo dalších 5 branek. Nejprve se v 58. minutě prosadil Jakub Petřek a bylo to již 4:0. V 61. minutě se pak podruhé trefil Michal Mlejnek, aby tentýž hráč o dvě minuty završil hattrick - 6:0. Domácí byli i nadále při chuti a diváci byli za další dvě minuty svědky dalšího hattricku domácího hráče, když se po proměněném pokutovém kopu radoval potřetí Jan Votava - 7:0. V 70. minutě se trefil ještě Tomáš Hadraba a o minutu později také František Strohmer. Do konce zápasu zbývalo ještě dvacet minut, ale domácí fanoušci se již dvou ciferného výsledků nedočkali. Konečný výsledek 9:0 posadil Hrotovice na první místo v tabulce.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: Domácí na zápas byli lépe připraveni a bylo o 2 třídy lepší. První zápas po velký pauze nám nevyšel a bylo pro nás dost špatné dostat 9:0.