10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Chlístov zvítězil nad Hartvíkovicemi

9

Fotbalisté Hartvíkovic si přivezli z Chlístova solnou porážku 3:4 a zůstávají nadále předposlední

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Chlístov přivítal na svém hřišti fotbalisty z Hartvíkovic, kteří stále čekají na delší bodovou šňůru, aby se odpoutaly ze suterénu tabulky do klidných vod. Jenže v posledních třech kolech vůbec nebodovaly, ikdyž měly v posledním kole s Myslibořicemi dobře rozjetý zápas, kdy ještě v poločase vedly. Chlístov ale má podobný problém, když po skvělém vstupu do soutěže spíš body ztrácí a propadá se tabulkou stále níže. Takže to byl pro oba celky velice důležitý zápas a vítězi by to určitě dodalo větší sebevědomí. V loňské nedohrané sezóně se radovali fotbalisté Chlístova, kteří uspěli dokonce na venkovní půdě. Utkání se hrálo za velmi příjemného fotbalového počasí. Ze začátku zápasu se oba soupeři ještě zastřelovali a v 10. minutě otevřel  brankových účet domácí celek, který poslal do vedení kanonýr Roman Hruška - 1:0. Domácí tak vykročili do zápasu skvěle . Jenže hosté nepřijeli do Chlístova v roli žádných otloukánků a dokonce se jim o pět minuty později v 15. minutě podařilo zásluhou Martina Outulnýho vyrovnat na poločasových 1:1. Zápas byl tak zcela otevřený.

Domácí otočili skóre ve svůj prospěch

Ve druhé půli šli poprvé do vedení hosté zásluhou Davida Kopuletého z 54. minuty - 1:2. V 61. minutě sice Pavel Špaček vyrovnal na 2:2, ale v 63. minutě vrátil hostům vedení Tomáš Urbánek - 2:3. Domácí pak na další rozhodující obrat stačili pouhé dvě minutky, kdy nejprve vyrovnal v 67. minutě Roman Hruška a na konečných 4:3 pak vstřelil branku Miroslav Svoboda.

TJ Hartvíkovice
Kopuletý Michal, kapitán: Bohužel jsme prodloužili naši sérii proher o jednu branku. V zápase jsme měli povedené pasáže hry, kdy jsme dokázali soupeře zatlačit před jeho bránu. Bohužel hráči Chlístova byli ve hře důraznější a především efektivnější. Naše neproměnná penalta v závěru podtrhla naší mizerii Michal Kopuletý, kapitán týmu