10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2020-2021

6. J. Pecka , 80. M. Svoboda (vl.) - 3. J. Trnka , 22. Z. Eberl , 81. R. Kafka (vl.)
9

Fotbalisté Výčapů na svém hřišti ve šlágru kola proti Blatnici podlehly 2:3

Hosté o gól lepší

Další šlágr kola čekal Sokol Výčapy, které opět na svém hřišti přivítaly aspiranta postupu z Blatnice. Ta stále v tomto ročníku nepoznala hořkost porážky. Výčapy tak čekal po Vladislavi další těžký zápas. V loňské nedohrané sezóně Blatnice na svém hřišti podlehla 0:2, takže měla svému soupeři co vracet. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek zápasu přinesl gólovou podívanou. Nejprve ve 3. minutě poslal hosty do vedení Jiří Trnka, aby bylo hned v 6. minutě zásluhou Jana Pečky vyrovnání na 1:1. Aktivní hosty pak poslal zpět do vedení Zdeněk Eberl - 1:2. Tak také skončil první poločas.

Hosté si výhru pohlídali

Ve druhé půli se dlouho nic nedělo, až v 80. minutě si dal hostující Marek Svoboda vlastní gól a bylo vyrovnání na 2:2. Jenže o minutu později padl vlastní gól i na druhé straně, o který se nechvalně postaral Richard Kafka a hosté tak vyhráli tento důležitý zápas 2:3.