9.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2020-2021

--

Blatnice si výhrou nad Třebelovicemi upevnil vedení v tabulce

10. M. Trnka , 22. M. Trnka (p.) , 43. M. Trnka (p.) , 76. M. Sova - 67. D. Růžička
10

Fotbalisté Blatnice splnili roli favorita a výhrou nad Novými Syrovicemi udrželi vedení v tabulce

Michal Trnka zaznamenal hattrick

Vedoucí tým soutěže z Blatnice přivítal na svém hřišti Nové Syrovice. V tomto zápase byl jasným favoritem domácí tým, který se po posledním vítězném zápase dostal poprvé do čela tabulky. Nové Syrovice naopak neprožíívají dobré období, když již šest kol nedokázaly zvítězit. V loňské nedohrané sezóně ale Nové Syrovice zvítězily nad Blatnicí na svém hřišti 3:2. Zápas se hrál za velmi větrného fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel domácímu celku mnohem lépe a po počáteční oťukávané v 10. minutě, se jim naskytla příležitost, kterou proměnil Michal Trnka - 1:0. Domácí byli nadále při chutí a ve 22. minutě zvyšoval na 2:0 opět Michal Trnka . A to stále ještě nebylo vše a ve 43. minutě byli hosté zralý na ručník, protože se zapsal do střelecké listiny potřetí Michal Trnka a domácí měli na svém kontě již tři zářezy - 3:0.Tak také skončil první poločas a domácí celek tak měl našlápnuto k další výhře a tím udržení na čele tabulky.

Domácí si výhru pohlídali

Do druhého poločasu vstoupili hosté v lepším světle a dokonce se jim podařilo v 67. minutě snížit na 3:1 Davidem Růžičkou. Domácí ale nechtěli ponechat nic náhodě a opět se vrhli do útoku a v 76. minutě se prosadil kanonýr Milan Sova, jehož branka na 4:1 znamenala, že Blatnice i po devátém kole zůstane v čele tabulky.

SK Nové Syrovice
Nové Syrovice: V zápase s favorizovaným týmem domácích rozhodl první poločas, ve kterém byli domácí jasně lepším týmem.