8.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2020-2021

--

Horní Újezd zvítězil i s Náměští B

26. T. Kaláb , 72. M. Řezáč , 73. T. Kaláb , 76. M. Veselý (vl.) , 78. T. Vávra , 88. V. Cafourek - 34. P. Hrobař , 80. M. Matoušek
10

Fotbalisté Horního Újezdu si proti Náměšti B připsali další jasnou výhru, kterou odnesla Náměšť B

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Horní Újezd přivítal na svém hřišti fotbalisty rezervního týmu z Náměště. Horní Újezd v minulém kole nečekaně snadno zvítězil v Lipníku a zaznamenal tak druhou výhru po sobě. Náměšť B také v posledním zápase slavila, když porazila na svém hřišti Rokytnice v poměru 3:1. V loňské nedohrané sezóně podlehl Horní Újezd na svém hřišti Náměšti 1:4, takže jí měl co vracet. Zápas se hrál za velmi chladného počasí. Ze začátku zápasu se oba soupeři ještě zastřelovali a až ve 26. minutě otevřel brankových účet Tomáš Kaláb - 1:0. Domácí tak vykročili za dalším vítězstvím. Jenže hosté nepřijeli do Horního Újezdu v roli otloukánků a dokonce se jim ve 34. minutě podařilo zásluhou Pavla Hrobaře vyrovnat na poločasových 1:1. Zápas byl tak zcela otevřený.

Domácí se po pauze rozstříleli

Ve druhé půli již dominovali domácí. Ale na vedoucí gól si museli počkat až do 72. minuty, kdy se prosadil Miroslav Řezáč - 2:1. O minutu později pak přidal pojišťovací branku Tomáš Kaláb - 3:1. Hosté se ses pálí a domácí byli naopak nadále při chuti a v 76. minutě si dokonce hostující Marek Veselý srazil míč do vlastní sítě - 4:1. Na 5:1 pak upravil Tomáš Vávra. Až v 80. minutě snižoval na 5:2 Mojmír Matoušek. Na konečných 6:2, pak dával Vojtěch Cafourek.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: Klobouk dolů před hráči Horního Újezdu!!! Hrát v takových podmínkách musí bavit! Gratuluji!