2.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2020-2021

--

Nové Syrovice otočil zápas v Horním Újezdu

3. T. Kaláb , 16. T. Vávra - 19. T. Lang (p.) , 32. O. Sosnar , 89. M. Sosnar
10

Fotbalisté Nových Syrovic dokázali otočit vývoj zápasu v Horním Újezdu, když rozhodující branku vstřelili minutu před koncem

Domácí přišli o dvoubrankový náskok

Fotbalisté Horního Újezdu přivítali na svém hřišti Nové Syrovice. Oba týmy v úvodním kole vybojovaly nerozhodný výsledek. Horní Újezd vyválčil bod v Chlístově, naopak Nové Syrovice ho věnovaly na svém hřišti Rokytnici. Na podzim loňského roku využil Horní Újezd domácího prostředí a zvítězil nad Novými Syrovicemi 4:2. Zápas   se hrál za příjemného letního počasí, a ti diváci co dorazili později se nedočkali úvodní domácí branky, kdy se v 3. minutě trefil  Tomáš Kaláb- 1:0. Domácí pokračovali v náporu a v 16. minutě se prosadil Tomáš Vávra a bylo to již 2:0. Domácí celek pak mohl zvolnit a dal příležitost vyniknout hostům. Ti toho také ve 19.. minutě využili, když v 19. minutě snižoval z pokutového kopu Tomáš Lang na 2:1. Hosté se svojí bojovností postarali o vyrovnání, když se střelecky prosadil ve 32. minutě Ondřej Sosnar, čímž stanovil poločasové skóre na 2:2. Utkání tak dostalo nový náboj a mohlo se začít hrát od znovu.

Hosté v závěru vybojovali všechny body

Ve druhé půli se oba týmy snažili o další branky a tím rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Jenže obě obrany svým protějškům příliš nedovolil.. Když už se zdálo, že se oba týmy opět rozjedou po bodu, v 89. minutě zaúřadoval hostující Miroslav Sosnar a odšpuntoval vítěznou brankou na 2:3 oslavu první podzimní výhry.

TJ Sokol Horní Újezd
Hradecký Pavel, hráč: Zápas jsme začali výtečně, ale poté jsme polevili a umožnili hostům brrzy vyrovnat. V závěru utkání jsme si nepohlídali hostujícího útočníka a přišli tak smolně o všechny body.

P. Hradecký [-] - M. Čermák [-] (78. T. Kalina [-] ) , J. Homolka [-] , T. Vávra [-] , M. Kuželka [-] (46. K. Kresa [-] ) , M. Řezáč [-] , M. Ošmera [-] , L. Loucký [-] , T. Kaláb [-] , P. Hovorka [-] , V. Cafourek [-]