2.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2020-2021

--

Blatnice po obratu veze z Náměště B všechny body

60. J. Eliáš - 69. M. Sova , 70. J. Trnka
9

Fotbalisté Blatnice si přivezli z půdy Náměště B první podzimní výhru po obratu v druhé půli

V první půli branka nepadla

Náměšť B přivítala Blatnici, která byla v minulém kole úspěšnější než Náměšť. Ta podlehla na půdě favorizovaných Výčapů 3:1. Blatnice naopak na domácím hřišti v uvozovkách jen remizovala s Lipníkem 3:3.V loňském nedohraném ročníku se oba soupeři utkali také v Náměšti a v tomto zápase kraloval domácí borci, kteří zvítězili jednoznačně 6:1. Za příjemného, ale jinak stále teplého letního počasí se hrál ze začátku velmi opatrný fotbal. Oba celky si totiž hlídal útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážil, tak jak domácí gólman Karel Procházka tak i hostující brankář Jiří Holík žádný střelecký pokus jednoho či onoho celku za svá záda nepustili. Diváci, kterých dorazilo na zápas 85 se tak za celý první poločas žádné branky nedočkali, a tak odcházel oba týmy za stavu 0:0 do kabin  Zápas byl tak zcela otevřený a vše tak měl rozhodnout až druhý poločas.

Hosté během jedné minuty dokázali otočit zápas

Ve druhé půli se ze začátku také nic nedělo a i když šance na otevření skóre byly, stále svítily na ukazatel dvě nuly. Až v 60. minutě se dostali domácí zásluhou Jiřího Eliáše do vedení 1:0. Jenže vedení domácím dlouho nevydržel a v 69. minutě vyrovnal hostující kanonýr Milan Sova - 1:1. A o minutu později bylo s domácími ještě hůř, kdy se prosadil Jiří Trnka - 1:2. S tohoto úderu se již domácí nevzpamatovali a i v druhém zápase vyšli naprázdno.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: Zápas byl vyrovnaný, přesto nás mrzí, že jsme po vedoucí brance dostali dvě slepené branky a tím jsme přišli o body

K. Procházka [-] - S. Sedlák [-] (75. M. Susa [-] ) , M. Stachovič [-] , M. Matoušek [-] (46. J. Klíma [-] ) , J. Eliáš [-] , F. Tomek [-] (88. M. Křivánek [-] ) , Z. Jonák [-] , M. Veselý [-] , M. Anna [-] (56. J. Pospíšil [-] ) , M. Sobotka [-] , V. Kopuletý [-]