1.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2015-2016

Derby vyznělo lépe pro domácí

40. J. Beran , 70. J. Beran , 80. J. Prenner (p.) - 62. J. Maroušek , 75. P. Miklas
0

Husinec chtěl plně bodovat, ale odjel s prázdnou

V prvních minutách utkání mezi domácím týmem Lhenice B a Slavoj Husincem byl hostující tým aktivnější. Hned si vytvořil nadějné šance, které bohužel nevyužil. Z ojedinělé akce vstřelil gól domácí hráč Jakub Beran-1:0. Do kabin se tedy šlo vesele za stavu 1:0 pro domácí celek.

V druhém poločase se s góly protrhl pytel

Do druhého poločasu hostující tým vkročil lépe a krásnou ránou do šibenice potěšil fanoušky z Husince Josef Maroušek-1:1. Tato radost však netrvala dlouho a domácí mužstvo se ujalo opět vedení, kdy se  prosadil domácí Prenner Josef-2:1. Husinec nechtěl však nechtěl nic vzdát a tížená aktivita mu přinesla vyrovnávací gól, který zařídil střídající hráč Miklas Petr-2:2, který byl na hřišti pouze pár minut. Samozřjmě Lhenice chtěly nechat body doma a díky napadání vybojovaly pokutový kop, ke kterému se postavil Beran Jakub a druhým gólem v utkání zařídil výhru domácímu celku.