2.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2015-2016

--

Lhenický tým i s jedenácti hráči uhrál dva góly, na vítězství to ale nestačilo.

5. M. Sýs , 12. M. Sýs , 43. D. Košnař (p.) , 47. T. Rod , 77. D. Chvál - 14. P. Šíma , 31. P. Pořádek
0

Domácí vždy skvěle začínali, možná to byl důvod k jejich vedení a násednému vítězství. Lhenice B mají stále málo hráčů, i tak ale dokázaly na chvíli vyrovnat.

Domácím se povedl začátek zápasu, kdy po chybách hostů v obraně vedli již ve 12 minutě o 2 góly. Miroslav Sýs byl střelcem těchto dvou prvích gólů, takže svůj tým pozvedl k aktivitě. Hosté se však nenechali zastrašit a srovnali na 2:2, kdy se do branky domácích trefil hráč Petr Šíma a Pavel Pořádek. Po další chybě v obraně hostů se domácí proměněnou penaltou v závěru poločasu dostali znovu do vedení. Gólmana hostů prostřelil Daniel Košnař.   Domácí celek po prvním poločase tedy vedl 3:2.

Druhý poločas začal stejně jako první, hned v úvodu dal domácí hráč Tomáš Rod gól, který byl nejspíše rozhodujícím. Po tomto gólu se hosté už na nic nezmohli. Domácí přidali v závěru ještě  krásný pátý gól, který dokázal trefit David Chvál. Hosté přijeli jen v jedenácti hráčích bez možnosti střídání. Utkání tak skončilo stavem 5:2.

SK Lhenice B
Richard: Podprůměrné utkání s nakopávanými míči. Pochvalu si určitě zaslouží domácí brankář za dobrý výkon.