1.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2020-2021

48. O. Trtík (p.) , 75. J. Hanzal (p.) - 31. T. Vocílka , 86. F. Kment
2

Na zápase fotil a ohlas poslal Pavel Chamra. Děkujeme!

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): V úvodním utkání nového ročníku Penalty okresního přeboru jsme nastoupili na hřišti Myslkovic, kde bývají naše utkání vyhrocená, což se i tentokrát bohužel potvrdilo. V prvním poločase byla hra vyrovnaná a obě mužstva si vytvářela minimum šancí. Soupeř nastřelil ve 23. minutě břevno a následnou dorážku vyrážel Tomáš Vocílka z prázdné branky. Ve 31. minutě Tomáš Vocílka po centru před branku hlavou otevřel skóre utkání, které se již do poločasu nezměnilo. Hned v úvodu druhého poločasu soupeř přitvrdil na důrazu, ve 48. minutě nastřelil břevno a hned vzápětí vyrovnal z nařízeného pokutového kopu. Při penaltovém zákroku se bohužel zranil náš brankář Tomáš Hoffmann, kterého musel v brance nahradit hráč z pole Petr Lahký, který má ale s chytáním zkušenosti. V 75. minutě David Kutiš po druhé žluté kartě za faul ve vápně viděl kartu červenou a z nařízené penalty šel soupeř do vedení 2:1. Hned o dvě minuty později nám byl opět po druhé žluté kartě vyloučen Josef Dubský. Soupeř nás poté v početní převaze přehrával a vytvářel si řadu šancí, ty ale s přehledem likvidoval náš brankář. My jsme se ani ve dvojnásobném oslabení nevzdali a z ojedinělého rychlého protiútoku náš v té době jediný útočník Filip Kment v 86. minutě zařídil vyrovnání na konečných 2:2. Všem našim hráčům děkuji za přístup k utkání a bojovný výkon až do konce utkání, v jehož závěru jsme dokázali i v 9 hráčích získat cenný a zasloužený bod. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 5.9. od 17.00 hodin na domácím hřišti proti mužstvu Sokol Sezimovo Ústí B. Zvu všechny naše fanoušky a věřím, že nás přijdou podpořit v hojném počtu.