3.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2020-2021

Majdalena doma padla

7

Report a ohlas zaslal Jiří Samec. Děkujeme!

V prvním poločase branka nepadla

Domácí Sloupárna Majdalena k zápasu nastoupila s úpornou obranou s cílem moc neinkasovat,což se jim především v prvním poločase dařilo.Dobře narušovali a přerušovali hostující mužstvo,které hrálo tzv.."do plnejch".Pár příležitostí hostů proto skončilo neúspěchem,když třeba technickou střelu Jindry vytáhl ze šibenice domácí brankář Bárta,který celkově domácím výborně zachytal.Naopak ojedinělou akci domácích zneškodnil hostující Koranda.

Hosté po přestávce rozhodli

Majdalenský beton poprvé prasknul ve 47.min když lišák M.Slavík ošálil domácího gólmana a místo centru zvolil střelu na první tyč,která zapadla za záda Bárty 0:1.Po této brance se domácí borci ještě více rozestoupili a následovali čím dál častější průniky hostí a tím i zmařené šance postupně J.Macha,J.Herzoga,P.Nováka.Uklidnění do hostujících řad přinesl podruhé v 63.min M.Slavík,který zužitkoval přihrávku od J.Herzoga 0:2.Definitivní tečku přidal v 82.min mladíček P.Jindra,který nepohrdl opět skvělou přihrávkou od Jiřího Herzoga 0:3.

TJ Sokol Halámky/Hranice
Jiří Samec: Dnes jsme se dost nadřeli,hlavně v první půli domácí Sloupárna výborně bránila a k tomu jí pomáhal výborný gólman Bárta.Hráli jsme do plnejch a ledy povolily až ve druhém poločase a my si připsaly dá se říct povinné vítězství.