1.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2020-2021

43. M. Bubal , 47. J. Herzog , 57. M. Slavík , 77. P. Novák , 81. M. Bubal , 85. Z. Staněk
5

Report zaslal Jiří Samec. Děkujeme!

Hosté po půli vedli

Přestávka byla hodně dlouhá a oba soupeři ze začátku začali opatrně.Hra byla vyrovnaná prakticky celou první půli bez vážnějších šancí.Domácí obránce ale ve 43.min udělal obrovskou chybu,kterou hosté dokonale využili a po přihrávkách M.Slavíka a finální M.Svobody poprvé skoroval M.Bubal 0:1.

Hosté si vedení pohlídali

Gól do šatny domácí trochu rozhodil a po jejich další chybě hned ve 47.min si po střele J.Herzoga srazili míč do brány 0:2.O deset minut později vyrobil další chybu domácí golman a pro M.Slavíka nebyl problém s umístěním střely 0:3.Bylo prakticky po fotbale,ale domácí se nevzdávali a i oni mohli dvakrát z jasných šancí skorovat,proti byl hostující Koranda a obě zlikvidoval.Poté již existovalo na hřišti jen mužstvo hostí a to dalšími třemi brankami domácí dorazili,když další velké šance promarnili.Podruhé se v zápase prosadil v 77.min M.Bubal 0:4 po krásném pasu od M.Slavíka a v závěru ještě P.Novák po asistenci R.Dudy 0:5 a Z.Staňka po přihrávce od čipery M.Bubala 0:6.

TJ Sokol Halámky/Hranice
Jiří Samec: Po dlouhé pauze konečně zase fotbal a ten je o chybách,kterých domácí vyrobili dost a proto jsme byli úspěšnější.Ve druhém poločase jsme přidali další branky a zaslouženě zvítězili,zlepšovat je však stále co,což nám ukázal chybějící větší klid a přehled v koncovce.