5.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2020-2021

--

Strmilov nedovolil Suchdolu jediný gól a připisuje si třetí vítězství v sezoně

53. O. Nečeda , 69. L. Dudek , 80. D. Hanzal
21

Strmilovští na domácí půdě v rámci 5. kola Okresního přeboru porazili Suchdol nad Lužnicí 3:0. Domácí si vedení vypracovali až ve druhém poločase, kdy se radovali po gólu Nečedy. Na 2:0 zvýšil později Dudek a těsně před koncem zápasu dal razítko na plný bodový zisk Hanzal.

TJ Jiskra Strmilov
Aleš Bláha: Do zápasu jsme vstupovali s tím, že bychom rádi navázali na výhru v Kunžaku avšak nečekalo nás nic jednoduchého. Vědomi si kvality soupeře jsme nechtěli udělat chybu na začátku a tak první poločas se nesl ve znamení dobývání obran a většinu poločasu se hrálo na středu hřiště. Ve druhém poločasu jsme díky rychlému gólu získali nad soupeřem výhodu a díky dobrému pohybu jsme zamkli soupeře k vápnu který většinu času jenom odkopával. Naše snaha byla odměněna v podobě dvou branek, které nám dali potřebný klid a zápas jsme už v pohodě dotáhli do vítězného konce.

A. Bláha [-] - J. Dvořák [-] , O. Nečeda [-] , M. Lehejček [-] , L. Hačka [-] , J. Kubíček [-] , F. Procházka [-] (81. J. Valda [-] ) , D. Hanzal [-] , M. Novák [-] , Z. Popelka [-] (46. J. Hanzal [-] ) , L. Dudek [-] (75. Š. Chamrad [-] )

Sokol Suchdol nad Lužnicí B
V. Kanděra [-] - M. Dunaj [-] , K. Trmal [-] , T. Kamiš [-] , J. Heřman [-] (46. K. Pecha [-] ) , M. Havelka [-] (79. D. Lakatoš [-] ) , R. Šebesta [-] , J. Zeman [-] , F. Rácik [-] , M. Durek [-] , M. Čáp [-]

Hráči zápasu: J. Dvořák , L. Hačka .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: Janák ml. Pavel ml. - KOPEČNÝ Robin (N), KORANDA Tomáš (N).