4.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Strmilov zvítězil v Kunžaku vysoko 3:0, dvakrát se trefil David Hanzal

21

Fotbalisté Strmilova ve 4. kole Okresního přeboru zvítězili na půdě Kunžaku 3:0. Už v prvním poločase se hosté dostali do vedení po brankách Davida Hanzala. Ve druhé půli přidal další branku Popelka a strmilovští slaví letošní první venkovní výhru.

TJ Jiskra Strmilov
Jan Kubíček (hráč): K derby jsme odjížděli v okleštěné sestavě, pouze s jedním hráčem na střídání. Ovšem ani domácí nebyli kompletní. Úvodních třicet minut jsme udávali tempo hry a vytvářeli si plno gólových šancí, bohužel se ujali pouze dvě, když se dvakrát prosadil David Hanzal. Druhý poločas už příliš fotbalu nenabídl. Domácí se snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale bez vážnějších šancí. My naopak přidali pojišťovací branku, když se po chybě domácí brankáře prosadil Popelka. Vítězství je zcela zasloužené, ovšem v příštích zápasech budeme muset hrát fotbal déle než jenom třicet minut.