1.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

--

11

První zápas nové sezony mají za sebou i týmy Suchdola a Peče. Fanoušci nad Lužnicí se rozhodně nenudili, protože viděli hned sedm gólů a výhru 5:2 domácího celku. Hattrickem se na výhře podílel útočník Lukáš Štěpánek.

Béčko v prvním kole OP hostilo tým Peče a po velmi dobrém výkonu zvítězilo 5:2. Skóre otevřel Lukáš Štěpánek po akci K. Trmala, na 2:0 zvyšoval Tomáš Kamiš po přihrávce L. Štěpánka a účet první půle uzavřel opět Lukáš Štěpánek. Hosté v úvodu druhé půli snížili na 3:1 krásně provedeným trestným kopem Daniela Lovětínského. Domácí navýšili v 72. minutě z penalty Lukášem Štěpánkem na 4:1 a ještě několik 100% šancí trestuhodně zahodili. Vrchním spalovačem domácích šancí byl výborně hrající K. Trmal. Hosté ještě v 85. minutě lehce zdramatizovali utkání agilním Jiřím Novákem, který se vyhl ofsajdové pasti a po sólu domácímu gólmanovi nedal šanci. Utkání gólově uzavřel v 90. minutě Karel Trmal, který se po též po sólu konečně prosadil. Tři body zaslouženě doma. Stínem utkání bylo nezaviňené zranění domácího stopera Radka Poláka, který po souboji zůstal ležet držíc se za koleno. Po ošetření RZS odjel na vyšetření do nemocnice. Doufáme že to nebude žádné těžké zranění. Držíme palce.

Zdroj: Facebook Sokol Suchdol nad Lužnicí