5.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Křemže porazila doma béčko Větřní

10

Fotbalisté Křemže napravili vysokou porážku z Kaplice a přehráli béčko Větřní 3:0. Dvě branky vstřelil Kamil Rolník.

Sokol Křemže
Petr Kocián - brankář: Na zápas jsme šli po prohře s Kaplicí již s čistou hlavou. Trenér říkal, že tento zápas nám může pomoci vrátit se k naší hře. Myslím si, že jsme ho zvládli docela dobře, i když první poločas byl trochu slabší. Hroťák Kamil zvládl dát fíka z hlavičky po pěkném centru od Momáka. Po zranění hostujícího brankáře musel do brány hráč ze středu pole. Druhý poločas vypadal herně daleko líp a zvládli jsme dvakrát skórovat. Druhý gól dal opět Kamil po úniku, třetí přidal Fanda Adler po tom, co mu to Vosa nádherně stopnul na penaltovém puntíku. Větřní jednou pozlobila po nedohodě obránců, ale konečkama prstů jsem střelu letící pod břevno vytáhnul nad něj. Následně jsme výhru pěkně oslavili. Zdroj: https://www.facebook.com/sokolkremzekopana

P. Kocián [-] - K. Rolník [-] , J. Votruba [-] , M. Chromý [-] , P. Izotov [-] , P. Kouba [-] , P. Rienessl [-] , P. Čižmar [-] , T. Matějka [-] , F. Adler [-] , G. Filip [-]

SK Větřní B
K. Pavelka [-] - A. Krák [-] , M. Vegeš [-] , L. Turek [-] - Z. Chupík [-] , P. Homer [-] , T. Hromada [-] , M. Hüttner [-] - P. Hlásenský [-] , J. Seltsam [-] , T. Kalkuš [-] -

ŽK: 36. T. Hromada , 56. M. Vegeš , 89. P. Hlásenský . ČK: 76. M. Vegeš .
Hráči zápasu: P. Kocián , K. Rolník .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Petroušek Antonín - VORÁČEK Patrik (N), BOUKALÍK Jaroslav (N).