1.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2020-2021

--

--

Mokré přejelo Chrášťany šesti góly a jde do čela soutěže

5

Planá - Na dominanci z minulé sezóny navázalo Mokré nejlepé, jak mohlo. V 1. kole III. třídy porazilo Chrášťany jasným výsledkem 6:0. Po poločase to bylo pouze 1:0, ovšem ve druhé půli domácí, kteří hrají v azylu v Plané rozjeli brankostroj a zcela zaslouženě získali tři body.

TJ Mokré
Petr Štumbauer (hráč): První poločas jsme se celkem hledali. Víc ze hry měly Chrášťany a celkem nás přehrávaly. Měly tutovku v podobě samostatného úniku, a kdyby jí proměnily, mohlo být vše jinak. Nám se podařilo vstřelit branku po přímáku, když, jako jediný dorážející a nikým nehlídaný Houska, na podruhé prostřelil brankáře. Do druhé půle nastoupil náš ostřílený matador Hrabánek a při jeho prvním kontaktu s míčem hned zavěsil střelou z vápna, což nás uklidnilo a Chrášťany položilo. Otevřely obranu, ve snaze něco s výsledkem udělat, avšak postupem času jim docházely síly, čehož jsme patřičně využili. Zápas rozhodně nebyl tak jednoznačný jako výsledek.

TJ Mokré
V. Zhukov [-] - Z. Šedivý [-] , P. Alexa [-] , J. Dvořák [-] , R. Rottner [-] , P. Kaše [-] , P. Houska [-] , L. Tancer [-] , M. Kössl [-] , R. Beneda [-] , P. Štumbauer [-]

TJ Sokol Chrášťany
J. Honzík [-] - F. Bouda [-] , M. Jedlička [-] , M. Drozd [-] , M. Zeman [-] - O. Bahleda [-] , M. Boháč [-] , J. Vomáčka [-] - R. Drozd [-] , M. Pavlásek [-] , P. Kremsa [-]

ŽK: 79. R. Rottner - 72. O. Bahleda .
Hráči zápasu: L. Tancer , R. Beneda .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: FEITL Jaroslav - MATĚJKA Zdeněk (N), BOHÁČ Miroslav (N).