2.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Všechny body si Srubec odvezl ze hřiště Rudolfova

18

Nedělní odpoledne nám na Perštátě nabídlo utkání mezi mladíky z Rudolfova "B" a zkušenými hráči ze Srubce.. Již od prvních minut bylo vidět, že se bude hrát kvalitní utkání...

Diváci viděli branku na každé straně

Ve 3. minutě po chybě domácí obrany s brankářem vypíchl balón hostující Jiří Hanousek a otevřel skóre zápasu - 0:1 pro hosty. Obdržená branka jakoby domácí nakopla a do 18. minuty měli balón více na svých kopačkách, což zužitkovali a po pěkné akci vyrovnal stav utkání domácí hráč Jan Justin - 1:1. Po další brance tempo utkání na obou stranách stoupalo a hrálo se převážně ve středu hřiště. Běžela 37. minuta utkání, když po pěkné akci domácích se dostal míč k M. Kešnerovi a ten vystřelil těsně nad břevno. Hned po rozehrávce od brány hosté pěkně zakombinovali, míč se dostal ke K. Kubíčkovi, který pěkně zakončil, ale s jeho střelou si domácí brankář F. Adamec poradil. Toť bylo asi vše zajímavé z prvního poločasu.

Zkušeností a klidem v zakončení dotáhli hosté zápas do vítězného konce

Druhá půle začala stejně jako první a to aktivitou hráčů na obou stranách. Hned ve 49. minutě dostal domácí Jan Justin pěknou přihrávku k postranní čáře. Zatáhl míč, obešel jednoho z protihráčů, aby se dostal do vápna a zakončil přesně do černého - 2:1 pro domácí. Okamžitě na to hosté vystřídali a do hry se dostal zkušený R. Janoušek, což na hře hostujícího mužstva bylo znát. Zkušeně podržel míč, sklepával jej a hned z toho také byla šance hostí, kdy se po ruce domácího hráče v pokutovém území kopala penalta. V 58. minutě si míč na značku pokutového kopu postavil již jmenovaný René Janoušek a nezaváhal - 2:2. Po vyrovnávací brance se hra trochu přitvrdila, domácí mladíci znervoznili a vzápětí na to v 61. minutě faulovali tři metry za vápnem. Kopal se tak volný přímý kop, míč si postavil hostující kapitán Jan Hekrdla a s pomocí teče domácího hráče otočil skóre zápasu opět na hostující stranu - 2:3. Vedoucí branka domácí nepoložila a snažili se s výsledkem ještě něco udělat. V 72. minutě po pěkné akci zakončoval M. Sládek, ale mířil nepřesně. Od téhle šance si hosté zkušeně hlídali výsledek, častěji drželi míč na svých kopačkách a po pěkné individuální akci v 86. minutě pojistil vedení hostů Kamil Kubíček - 2:4. Poté se zápas už jen dohrával a hosté si z Perštatu odvezli všechny body.

SK Rudolfov B
Michal Nestával ( vedoucí a hráč ): Utkání bych zhodnotil tak, že se hrál pohledný fotbal. Šance byly na obou stranách, kdy hosté využili své zkušenosti především v zakončení :-) Vyhráli zcela zaslouženě, ale naše hra už byla o něco lepší než v prvním zápase minulý týden. Doufám, že už se to bude ukazovat i na dalších výsledcích.

F. Adamec [-] - M. Foglar [-] , J. Kovařík [-] , V. Vejvar [-] , M. Kešner [-] , J. Justin [-] , J. Osmani [-] , P. Bláha [-] , P. Kryeziu [-] , A. Bajer [-] , J. Tušl [-]

TJ Slavoj Srubec
P. Smejkal [-] - R. Candra [-] , F. Šálek [-] , T. Zimmel [-] , T. Kroupa [-] , P. Kalina [-] , J. Jindra [-] , K. Kubíček [-] , M. Hurný [-] , J. Hekrdla [-] , J. Hanousek [-]

ŽK: 60. J. Osmani , 76. J. Tušl , 85. M. Tušl - 29. J. Jindra , 79. F. Šálek .
Hráči zápasu: J. Justin - J. Hekrdla , K. Kubíček .
Místo: Rudolfov. Počet diváků: 80. Rozhodčí: KRČÍN Zdeněk - IRMIŠ Petr (N), TŮMA Jiří (N).