1.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

--

Rezerva Hluboké vyškolila oslabenou rezervu Olešníku na hřišti v Temelíně

11. M. Kudrle , 32. M. Kudrle , 35. P. Stejskal (p.) , 40. K. Vácha , 58. F. Dědina , 66. D. Říha , 80. K. Štabrňák , 82. T. Kučera
7

V dalším utkání prvního kola nového ročníku OP se utkaly týmy dvou rezervních celků Olešníku/Temelínu a Hluboké.

Začátek demolice domácích přišel už v první půli

Jako obvykle krásně připravené hřiště a dlouhá pauza bez fotbalu měli být motivací pro obě mužstva. Olešník "B" dobře věděl, že nastala nová doba, doba po odchodu mnoha opor, které skončily s aktivní činností. A přesně v tomto duchu se nesl celý výkon mužstva, který se nedá nazvat jinak než rozčarování. Od první minuty na hřišti dominovalo pouze jedno mužstvo. A to bohužel mužstvo soupeře. Mnozí domácí hráči se ještě nedotkli míče a už jsme prohrávali 1:0 a to díky přesnému centru v 11. minutě z pravé strany přes malé vápno. Gólman domácích "nedosáhl" na tento centr, obránci se jen dívali, jak zadák Hluboké Miroslav Kudrle hlavičkuje do prázdné branky. Podobná situace se opakovala za 20 minut, když tentýž hráč si snadno poradil se třemi hráči Olešníku, uvolnil se na malém vápně a bylo to 2:0. Ani v další části nedokázala obrana podpořit dobře chytajícího Cihlu, který občas dělal zázraky. Při dalším průniku útočníka soupeře se domácí obránce nezmohl na nic jiného než faul ve vápně. S penaltou si v 35. minutě úspěšně poradil Petr Stejskal a bylo to 3:0. A tak dále a tak dále. O stav 4:0 se ve 40. minutě postaral Karel Vácha. Pak naštěstí poločas a snaha si v kabině něco říci...

Stejným nášupem jako v 1. poločase skončila i druhá část zápasu

... Marně. Bez fotbalistů to prostě nejde. 5:0, 6:0, 7:0 a naštěstí jen 8:0. Konec . Hurá přežili jsme bez desítky. O branky ve druhé části hry se postupně postarali v hlubockém dresu hráči Filip Dědina, David Říha, Karel Štabrňák a Tomáš Kučera.

Autor: Václav Havlíček

FK Olešník B / Temelín
Václav Havlíček ( hráč ): 9 měsíců bez fotbalu, bez tréninku a s mužstvem, které bude mít problém udržet se ve třetí třídě. Toť realita dnešních dnů. Pokud vedení nesežene 7 nových hráčů, tak budeme mít nejhezčí hřiště v soutěži, kde je jedno jestli máte kopačky nebo sněhule. Na to nemám sílu. Je mi 50 let, fotbal hraji od svých 6 let. 44 let těšení se na každý víkend a teď hraju v mužstvu, kde jsou 4 fotbalisti a 7 lidí, kteří právě slezli z traktoru, přišli z hospody nebo jsme je před zápasem uprosili, aby nás bylo 11. Celé nějak špatně. Nechci svou kariéru ukončit sestupem do pralesa. To ne.!!!

O. Cihla [-] - A. Novák [-] , J. Petr [-] , J. Pešek [-] , L. Říha [-] , T. Ondruš [-] , J. Kříž [-] , A. Kotlár [-] , V. Havlíček [-] , P. Hasil [-] , M. Gutwirth [-]

TJ Hluboká nad Vltavou B
F. Moudrý [-] - P. Stejskal [-] , K. Vácha [-] , D. Říha [-] , T. Kučera [-] , J. Procházka [-] , M. Kudrle [-] , J. Suchan [-] , P. Matásek [-] , F. Brom [-] , F. Dědina [-]

Hráči zápasu: F. Dědina , M. Kudrle .
Místo: Temelín. Počet diváků: 30. Rozhodčí: FEITL Jaroslav - BROM Josef (N), SALVA Petr (N).