2.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

Souboj rezerv vyzněl pro Velkou Bíteš

22

Domácí o své výhře rozhodli v závěru prvního poločasu, kdy vstřelili dvě rozhodující branky.

Domácí po půli vedli

Domácí chtěli ve svém prvním zápase na svém hřišti napravit debakl z Nedvědice. Hosté v prvním kole těsně padli s Velkým Beranovem. Domácí do zápasu nasadili členy širšího kádru divizního A týmu. Hosté přijeli s mladičkým týmem.

Domácí se střelecky prosadili hned v úvodu zápasu. V 6. minutě poprvé rozlvnil síť Richard Novotný - 1:0. Domácí branka povzbudila, byli lepším týmem, ale šance zahazovali. Udeřilo tak na druhé straně, když ve 34. minutě Čaloud dostal míč za Klímova záda - 1:1. Remízový stav však netrval dlouho a závěr poločasu patřil Mackovi. Ten nejprve v 36. minutě poslal domácí celek do vedení - 2:1. To nebylo vše. O pět minut později totiž Mezera lovil míč ze své sítě znovu - 3:1.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas měli domácí pod kontrolou a ojedinělé výpady hostů eliminovala domác obrana. Velká Bíteš nakonec ještě přidala dvě branky. V 74. minutě se trefil Matěj Těšík - 4:1. Pět minut na to si připsal branku Jiří Ondrák - 5:1.