9.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2020-2021

Ve Velkém Beranově se zrodilo překvapení kola

25

Domácí nepotvrdili roli favorita a prohráli.

Po půli nerozhodně

Domácí nevstoupili do zápasu dobře a byli to překvapivě hosté, kteří měli více ze hry. Pár náznaků šancí ještě domácí i díky střelecké impotenci hostů přežili, ale skóre se nakonec měnilo. Ve 23. minutě dostal příliš prostoru Zdeněk Melán a rozesmutnil domácí fanoušky - 0:1. Tato branka přece jenom domácí celek probrala. Velký Beranov se střelecky prosadil v 34. minutě, když míč za záda Macháčka dostal Kamil Eliáš - 1:1. Další branka v průběhu prvního poločasu nepadla a do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Hosté po přestávce rozhodli

Po pestávce padla jediná branka, a to do domácí brány. V 68. minutě napřáhl ke střele za hranicí velkého vápna Záturecký a překonal Procházku - 1:2. Poté domácí vrhli všechny síly do útoku. Srážela je však nepřesná koncovka a hosty také podržel výborně chytající brankář Macháček. Další gól nepadl a body tak putují na Třebíčsko.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Tomáš Hambálek (hráč): Začátek nám vyšel, ale dali jsme jen jeden gól, na který domácí zareagovali. Tři body nám střelou z vápna vystřelil Záturecký.