6.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

Sytař zajistil Nedvědici tři body

41. V. Koukal - 16. M. Vašíček , 28. P. Sytař , 76. P. Sytař (p.)
25

Domácí v závěru prvního poločasu snížili, ale to jim nepomohlo a o osudu utkání rozhodl svojí druhou brankou Sytař.

Hosté po půli vedli

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, domácí neproměnili několik vyložených šancí, hosté byli naopak stoprocentní. První branku vsítil v 16. minutě Martin Vašíček a hosté vedli - 0:1. Ve 28. minutě natáhl ke střele Sytař a Velín byl na jeho zakončení krátký - 0:2 Na konci poločasu přece jen hlavou po přímém kopu snížil Koukal a vykřesal pro domácí jiskřičku naděje 1:2.

Hosté si vedení pohlídali

Ve druhém poločase byli domácí lepší, ale opět zůstaly šance nevyužity. Tlak domácích skončil po červené kartě pro Koukala, kterou obdržel v 73. minutě po druhé žluté kartě. Za pár minut dostali hosté možnost kopat pokutový kop, který proměnil Sytař a vsítil svoji druhou branku v zápase - 1:3. Poté už se utkání jen dohrávalo.

Sokol Bohdalov
Roman Velín (brankář): S lídrem soutěže jsme odehráli vyrovnaný zápas, oproti minulému zápasu se nám ale nedařilo v zakončení.

R. Velín [-] - O. Chalupa [-] , Z. Novotný [-] , P. Fabík [-] (76. M. Krčál [-] ) - F. Boháček [-] , J. Večeřa [-] - V. Koukal [-] , J. Švoma [-] (67. V. Pokorný [-] ) - D. Křesťan [-] (85. V. Švoma [-] ) , A. Neuman [-] , D. Skála [-]