Zlepšující se Počítky porazily Budišov

17

Počítky po špatném startu do sezóny začínají pravidelně bodovat a odnesl to i Budišov.

Halámka s Jurnečkou režírovali výhru

Budišov zajížděl k dalšímu mistrovskému utkání na hřiště Počítek.

V úvodu utkání hosté měli dvě slibné příležitosti, Horký ani J. Sedláček však svoje šance neproměnili.  Domácí se do hry dostávali dlouhými nákopy a v několika šancích ztroskotal domácí útočník Jurnečka. Hosty postupně zachránila tyčka a břevno. V 31. minutě se domácí dočkali první branky, kdy se po akci ze strany prosadil Halámka - 1:0. Poté byla hra vyrovnaná bez větších šancí na obou stranách. Až ve 42. minutě se prosadil Jurnečka - 2:0.

Hosté zásluhou Doležala pouze snížili

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, v 54. minutě se po skurmáži ve vápně prosadil Doležal - 2:1. Hosté se potom snažili o vyrovnávací branku. V největší šanci však selhal hostující kapitán Nováček. Domácí hráli už jen na brejky, ale žádná další branka v zápase už nepadla a tak utkání skončilo 2:1 pro domácí.

FC Budišov - Nárameč
Matěj Sedláček (hráč): Na velmi malém hřišti dnes kombinace vázla, zaspali jsme první poločas a marně se snažili v druhém poločase o vyrovnání. Musíme se připravit na další zápas na Vrchovině, který pro nás bude velmi složitý.