6.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2020-2021

--

--

Rapotice schytaly debakl před svými fanoušky

19

Dobronín nevyhrál poslední dvě utkání a dnes zajížděl na hřiště Rapotic, které minulý týden těsně podlehli Měřínu.

Gólman Laš inkasoval do poločasu čtyřikrát

Domácí borci v letošní sezoně podávají hodně nevyrovnané výsledky a inkasují dost branek. Dalším z této kategorie byl zápas proti Dobronínu, který po šťastné remíze v Radešínské Svratce prohrál doma s Jemnickem.

Již od úvodního hvizdu se rapotickým nic nedařilo a byla velmi znát absence Valsy. Ve 12. minutě to bylo po brankách Pospíchala a kanonýra Sedláčka 0:2. Hostům to nestačilo a do poločasu za záda bezmocného Laše dopravili míč ještě dvakrát a do kabin se šlo za stavu 0:4.

Sedláček si připsal druhý hattrick v sezoně

Domácí vstoupili do druhé půle se snahou neinkasovat a výsledek co nejvíc zkorigovat. Nicméně hostující hráči hráli s vědomím vysokého vedení a nikam se nehnali. V 61. minutě se jim navíc naskytla možnost navýšit vedení v podobě pokutového kopu, který Horáček proměnil - 0:5. Za dalších pět minut dokonal Sedláček druhý hattrick v sezoně a skóre se navýšilo na hrozivých 0:6.

Čestný úspěch domácích zaznamenal deset minut před koncem Michal Němec. Na jeho branku však v závěru odpověděl svým druhým zásahem v zápase Pospíchal a upravil výsledek na konečných 1:7.

FC Rapotice
Tomáš Laš (hráč): Tak tohle se nepovedlo! Po tragickém výkonu který nesnesl měřítko ani čtvrté třídy, jsme vyfasovali ostudný debakl 1:7. Stále nemohu najít vhodná a slušná slova pro jakékoliv racionální vysvětlení sobotního výkonu. Doufám jen, že něco podobného jsme předvedli naposled!