4.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2020-2021

Dobronín ztratil první body v Radešínské Svratce

18

Domácí borci po dobrem výkonu v Měříně chtěli potrápit favorita z Dobronína.

Neproměněné šance domácí mrzely

Domácí začali aktivně, ale Novotný své dvě šance v branku nepřetavil. Jinkovu střelu vyrazil Kotrba na rohový kop. Udeřili tak hosté. Ve 14. minutě si navedl míč do středu Horáček a střelou k tyči otevřel skóre – 0:1. Po půl hodině centroval Janů. Zaskočil gólmana hostí, ale tomu pomohlo břevno. Chvíli na to střílel Skryja, ale Kotrba jeho střelu vytěsnil. Hned na to pálil Pekárek na přední tyči nad bránu. Domácí se dočkali vyrovnání v 37. minutě, když Pekárek mířil z hranice vápna přesně k tyči – 1:1. S tímto výsledkem se šlo do kabin.

Vyhrocený zápas skončil dělbou bodů

Po přestávce hlavičkoval Dvořák, ale jeho střelu gólman vyrazil. Poté přišla pasáž bez větších šancí. Tu ukončil v 65. minutě Sedláček, který svoje sólo pohodlně proměnil – 1:2 Hned po rozehrávce vystřelil Skryja a Kotrbovi propadl míč až do sítě – 2:2. Strhnout vedení na stranu hostů mohl Sedláček, ale své dvě solidní šance neproměnil. Hrdinou domácích se mohl stát Buřval, ale jeho hlavička mířila těsně vedle.

FK TJ Radešínská Svratka
Martin Mužátko (trenér): Škoda, že jsme nedali první gól. Do konce první půle jsme zaslouženě srovnali. Odpověděli jsme i na druhý gól hostů. Zahráli jsme velmi dobře, měli jsme více šancí, a tak je nakonec remíza mírným zklamáním.

P. Chrást [-] - D. Novotný [-] , L. Dvořák [-] (90. M. Pulkrábek [-] ) , R. Smejkal [-] (80. M. Drdla [-] ) , A. Jinek [-] (15. V. Skryja [-] ) , Z. Starý [-] , I. Plhal [-] (80. L. Buřval [-] ) , M. Pekárek [-] , J. Janů [-] , M. Šacl [-] (87. P. Šoustar [-] ) , Z. Josífek [-]