3.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2020-2021

Dobronín brankou v závěru utkání získal tři body

88. M. Cink
17

Domácí chtěli navázat na dvě předchozí výhry a porazit Budišov.

V prvním poločase se na branku čekalo marně

V sobotu odpoledne zajížděli hráči Budišova na hřiště favorita soutěže. Domácí se museli obejít bez svého střelce Tomáše Sedláčka. Hostům ale také chyběl Sedláček, pro změnu Matěj. Ten v minulém kole vyfasoval červenou kartu.

Od úvodního hvizdu byla jasná taktika hostů hrát ze zajištěné obrany a hrozit z brejků. Domácí se snažili prosadit, ale jejich snaha vždy skončila na perfektně pracující defenzivě nebo na brankáři Chalupovi. Do kabin tedy odcházeli aktéři utkání za bezbrankového stavu.

Cink zajistil Dobronínu stoprocentní bilanci

Druhý poločas začal stejně jako probíhala první půle. Dobronínští přikovali hosty na jejich polovinu hřiště se snahou vstřelit branku a dodat klid na své kopačky.

Když už to vypadalo, že hosté ubrání velmi cenný bod, tak se v 88. minutě po krásné individuální akci z úhlu prosadil Cink - 1:0. Domácí si závěr zkušeně pohlídali a zůstávají nadále stoprocentní.

TJ Jiskra Dobronín
Chramosta Jan (trenér): Dneska to bylo o dobývání soupeřova obranného valu. To se nám nakonec povedlo až v samotném závěru. Jsem rád, že to kluci odmakali do konce.

P. Kotrba [-] - P. Horáček [-] , O. Záškoda [-] (90. R. Hamáček [-] ) , L. Drmola [-] , J. Pospíchal [-] , M. Štefko [-] , D. Diňa [-] (84. J. Petruš [-] ) , M. Macek [-] (55. M. Hlávka [-] ) , L. Sedláček [-] , M. Cink [-] , J. Smejkal [-]