2.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2020-2021

Dobronín veze z Počitek tři body

12

V souboji dvou favoritů soutěže Počítky doma nestačily na Dobronín

Počítky odskočily do dvoubrankového vedeni

V nedělním odpoledni proti sobě nastoupily týmy Počítek a Dobronína. V první půli se hrál rychlý fotbal a diváci se museli bavit. V první obrovské šanci se zjevil Horáček, který obešel Štryncla a zakončoval do prázdné brány, kde na poslední chvíli míč odkopl Řeháček.

Domácí se začali tlačit více do zakončení a v 19. minutě mohli slavit. Jurnečka se postavil k přímému kopu a dokonale zaskočil brankáře hostí - 1:0. O deset minut později bylo ještě veseleji, když střelou k tyči navýšil vedení Filippi - 2:0. Jednoznačně lepší domácí se hnali za další brankou, ale svoje šance nedokázali využít a tak se šlo do kabin za stavu 2:0

Hosté třemi góly otočili utkání a slaví výhru

Druhý poločas znamenal totální zmar Počítek. Hned ve 49. minutě vystihl Horáček malou domů od Ločárka a do prázdné brány snížil na 1:2. O dvě minuty později bylo srovnáno, když po teči ve zdi se dostal ke střele Macek - 2:2.

Opaření domácí nevěděli co hrát směrem dopředu a iniciativu naprosto přebral Dobronín, který nastoupil bez svého elitního kanonýra Sedláčka. Parádní obrat dokonal v 75. minutě Záškoda, který střelou z úhlu překonal Štryncla - 2:3. Další velké šance hostí zůstaly nevyužity a tak zápas skončil výsledkem 2:3.

SK Transformátor Počítky
Lukáš Sláma (hráč): Po skvělé první půli jsme naprosto selhali a darovali Dobronínu tři body.

M. Štryncl [-] - L. Sláma [-] , M. Řeháček [-] , F. Toman [-] - T. Janů [-] , T. Ločárek [-] , J. Mašek [-] , L. Jurnečka [-] , O. Zajíček [-] - M. Filippi [-] , M. Kuřítko [-] (69. M. Zelený [-] ) -