1.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2020-2021

--

Želetava přehrála Budišov

11

Vyrovnaný první poločas vyzněl lépe pro domácí

V 1. kole nové sézony zajížděl Budišov na půdu neoblíbené Želetavy. Domácí borci od začátku udávali tempo hry a dostávali se do šancí, které ale nevyužili.

V jedné ze šancí hostů hlavičkoval Doležal pouze do náruče brankáře Tománka. První branku viděli fanoušci ve 35.minutě, kdy po odrazu Jičinského zapadl míč za záda Bajera -1:0. Do konce první půle se již nic nestalo a štastnější šli do kabin domácí.

Želetava rozhodla třemi brankami ve druhé půli

Do druhého poločasu opět vstoupili do utkání lépe domácí a potvrdilo se to v 55.minutě, kdy se prosadil Vladeka - 2:0. Hosté se ještě nestihli oklepal z obržené branky a v 58.minutě inkasovali třetí gol, když se prosadil střelec Čurda.  Opaření hosté vykřesali jiskřičku naděje v 76. minutě, když se po úniku prosadil sniper Karel Nováček - 3:1. Domácí se ale nenechali rozhodit a nadále tlačili soupeře k jeho vápnu, ale zahazovali jednu šanci za druhou. Konečný stav utkání určil z pokutového kopu Michal Vrbka 4:1.

FC Budišov - Nárameč
Matěj Sedláček - hráč: Želetava nás přehrála ve všech směrech a po zásluze bere tři body.