8.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2020-2021

--

--

Speřice vyválčili body v Třebíči

14

Další zápas v deštivém počasí na promočeném trávníku se odehrál v Třebíči kam přijely ambiciozní Speřice.

Poločas 2-2

Zápas za deštivého počasí začal lépe pro hosty ze Speřic napadající útočné trio vyvinulo tlak na domácího golmana Dubu a ten zachyboval, Svoboda si pak věděl rady. Hned po rozehrávce se skóre srovnalo po několika soubojích se k míči dostal Vošmera a nedal Žáčkovi šanci. Hrál se velmi atraktivní fotbal na šance, do několika šancí se dostal Holenda ale vždy minul. Ve 21.min vybojoval Vlček balón a pasem posunul na Holendu, ten znovu otočil hru na Soukupa, který dával do prázdné Svobodovi, ale opět bylo za pár minut srovnáno. Karásek využil chyby obrany Speřic a z rohu překonal Žáčka. Do poločasu měli hosté ještě šance,ale neproměnili a šlo se do kabin za stavu 2:2

Speřice zvládli úvod do druhé půle a berou 3 body.

Druhý Poločas byl hned od začátku lepší pro hosty, z rohu se mohl prosadit Fukan, ale Duba chytil. Hned z dalšího rohu to bylo už 2:3 pro Speřice, Fukan další šancí nepohrdl. Poté se hrál fotbal spíše mezi vápny. v 64.minutě dostal Soukup kolmou přihrávku od Jančíka a bodlem uklidil míč za tyč. Zápas se poté jen dohrával.

HFK Třebíč
Patrik Duba (brankář):

TJ Dálnice Speřice
Jiří Holenda ml. (hráč): Je Škoda těch gólů co jsme dostali.. jinak hra za první poločas nebyla špatná dopředu... za druhý poločas přišlo velké zlepšení na středu zálohy a proto si myslím, že jsme zaslouženě vyhráli. Teď už se musíme připravit na další zápas.