6.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2020-2021

Velmez doma přehrál Sapeli

15

Rezerva Velkého Meziříčí přivítala v neděli od 14. hod tým Sapeli Polná.

Poločas 1-1

Hned v první minutě mohli jít Sapeláci do vedení. Filip Dvořáček vyslal po pravé lajně Mužíka, jeho přesný centr na zadní tyč netrefil Dominik Skotar přesně. O minutu později vybojoval Dominik Skotar míč, přihrál zcela volnému Ondřejovi Částkovi, ten svoji loženku promarnil.V 11.minutě po rohu Mužíka hlavičkoval Filip Dvořáček nad břevno domácí svatyně. V 15. minutě se poprvé předvedl domácí Pártl, zakončoval nepřesně. V 19. minutě vychytal Tomáš Pokorný tutovku Malaty. O minutu později pálili domácí po rohu mimo. Ve 37.minutě hosté ztratili míč, domácí podnikli rychlý brejk a Partl byl přesný 1-0. Ve 44.minutě hosté důsledně napadali domácí obránce, Filip Dvořáček pláchl obráncům a vyrovnal na 1-1.

Velké Meziříčí rozhodlo dvěma rychlými góly.

Začátek druhé půle dopadl skvěle pro domácí nejprve se ve 48. minutě trefil Půža a o 2 minuty později také Malata.B. Od 70. minuty domácí zcela dominovali a přidali další dvě branky Mužátkem a Partlem.V závěru ještě korigoval stav svým druhým gólem kapitán hostí Filip Dvořáček. Zápas v nedělním slunečném odpoledni skončil 5-2 pro domácí Velmez.

FC Velké Meziříčí B
Libor Švec (trenér): Konečně se nám podařilo vstřelit více gólů. Dnešní zápas nebyl vůbec jednoduchý a jsem rád, že jsme ho zvládli.

TJ Sapeli Polná
Filip Dvořáček (kapitán): První půlka byla vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Druhý poločas to na hřišti vypadalo, jako bychom se řídili heslem "Kdo brání, nevěří gólmanovi". Naivní hrou jsme domácím výhru prakticky darovali.

R. Kruba [-] - M. Sysel [-] , M. Puža [-] (89. L. Chalupa [-] ) , N. Bibr [-] , M. Malata [-] (70. D. Krčál [-] ) , M. Malata [-] (83. D. Karmazín [-] ) , P. Chalupa [-] , V. Crkal [-] (62. F. Mužátko [-] ) , P. Partl [-] , M. Zedník [-] (60. V. Bodnar [-] ) , L. Berka [-]

T. Pokorný [-] - O. Částka [-] , Š. Bambula [-] , O. Přibyl [-] , M. Brabec [-] , F. Dvořáček [-] , T. Matějíček [-] , J. Mužík [-] , J. Szabó [-] (76. D. Padrnos [-] ) , D. Skotar [-] , T. Reiterman [-]

ŽK: 61. M. Malata - 45. T. Reiterman , 47. J. Szabó .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: TERBER Ondřej - PORUPKA František, PAVLAS Jiří.