6.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2020-2021

Šebkovice loupily v Žirovnici

15

Žirovnice versus Šebkovice. Skóre 0-1.

Poločas 0-0

V prvním poločase domácí více drželi míč, hosté hrozili spíše z brejků. Paradoxně se do větší šance dostali dříve hosté, když po úniku Přibila po pravé straně nedosáhl na centr na malé vápno Pacas. Domácí měli více střel, ovšem ke gólů to nevedlo. Vytvořili si i pár závarů v pokutovém území, ale nedokázali proměnit, obrana Šebkovic s brankářem Kubou odolávala. Poločas 0:0

Hosté udeřili ve druhém poločase.

Druhý poločas měl prakticky identický scénář. Domácí drželi míč, hosté se bránili. V první části poločasu to k vyložené šanci nevedlo. Poté po jednom z autů u šestnáctky domácích sklepl Pacas Ríhovi, a ten z voleje poslal pod břevno, ačkoli šla střela doprostřed brankář domácích na míč nedosáhl. Poté si domácí Žirovnice vytvořila velký tlak, který vyústil k mnoha standartkam, střelám z vápna a jedné vyložené šanci, kdy domácí hráč obešel Kuby, ovšem poté z úhlu trefil pouze tyč. Domácí museli hru čím dál více otevírat, což vedlo k více protiútokum hostí, v poslední desetiminutovce mohl přidat druhý gól Říha, ovšem domácí brankář famózně vychytal. Šebkovice se nakonec ubránili a odvezli se velmi cenou výhru.

FC Slavoj Žirovnice
Adam Vaš (obránce): Prohráli jsme po jedné střele kterou měli. Celý zápas jsme je tlačili a oni prakticky bránili v deseti... Dneska jsme měli hroznou smůlu a snad jsme si to vybrali a od příštího zápasu budeme zase tam, kam patříme...

D. Švec [-] - T. Knotek [-] , D. Rozporka [-] (75. M. Jirsa [-] ) , J. Vodáček [-] , M. Duba [-] , T. Hřebecký [-] , M. Kořínek [-] , V. Kučera [-] , V. Cajz [-] , A. Vaš [-] , F. Vilímek [-]