5.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2020-2021

Ledeč opět prohrála, tentokráte s rezervou Velmezu

49. M. Chlubna , 60. P. Pešek - 20. V. Crkal , 66. V. Crkal , 77. P. Chalupa
20

Ledeč proti Velmezu opět nevyhrála, rezerva si odvezla všechny body.

Poločas 0-1

Po remíze se silnými Speřicemi chtěli svěřenci Libora Švece už naplno bodovat, v cestě jím stála Ledeč nad Sázavou. Hned od úvodu se naše hosté snažili diktovat tempo hry a ve 20. minutě se ujali vedení, když se Crkal prosadil po standardní situaci.  Většinu času byli hosté lepším týmem a šance jsme viděli na obou stranách.

Dva obraty ve druhé půli

Ve druhém poločase domácí Ledeč zabrala nejprve se prosadil ve 49. domácí Martin Chluba. V 60. minutě se prosadil obránce Pešek a obrat byl na světě 2:1, hráči béčka Velmezu ovšem nesložili zbraně a druhým gólem Crkala se skóre utkání srovnalo, gól na 2:3 vstřelil elegantní hlavičkou Patrik Chalupa, domácí se poté ještě dostali do jedné tutové šance, hosté mohli také přidat ještě další branku, ovšem na konečném skóre už se nic nezměnilo a hráči rezervního týmu tak mohli slavit důležitou venkovní výhru.

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
František Polák (trenér): Velmi vyrovnané utkání, které jsme opět bohužel nezvládli, byli jsme i lepším týmem, měli jsme šance, ale bohužel jsme opět nedokázali proměnit šance a soupeř si z vyrovnaného zápasu odváží všechny 3 body.

FC Velké Meziříčí B
Libor Švec (trenér): Dnešní výhra byla spíše vybojovaná. Pro nás jsou ale dnešní tři body velice důležité a doufám, že nám pomůžou v dalších zápasech.

M. Beránek [-] - M. Vágner [-] (58. S. Bezděk [-] ) , J. Karel [-] , J. Smejkal [-] , F. Gramer [-] , P. Šíma [-] , M. Havel [-] (80. J. Petřík [-] ) , P. Pešek [-] , M. Chlubna [-] , M. Trpišovský [-] , L. Vodička [-]

A. Dubec [-] - L. Berka [-] , M. Malata [-] , F. Mužátko [-] (59. D. Krčál [-] ) , M. Malata [-] , P. Chalupa [-] , V. Crkal [-] (88. M. Mička [-] ) , P. Partl [-] (90. T. Klíma [-] ) , L. Benda [-] (73. M. Zedník [-] ) , M. Sysel [-] , N. Bibr [-]

ŽK: 57. J. Karel - 58. M. Sysel , 90. P. Partl .
Počet diváků: 154. Rozhodčí: POJEZNÝ Karel - NIEDERLE Zdeněk, BESEDA Petr.