3.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2020-2021

Nová Ves vyhrála i v Náměšti a nadále je v čele Krajského přeboru

11

Nová Ves je stále v čele KP, tentokrát vyhrála v Náměšti.

V první půlce hosté udeřili.

V úvodu prvního poločasu byli hosté rychlejším a hlavně důraznějším týmem a když navíc dva ze tří výpadů v první dvacetiminutovce proměnili, vedli zaslouženě 0:2, hosté si v obraně nic nekomplikovali a vše nakopávali dopředu, kde byli nebezpečnější. S blížícím se poločasem se hra vyrovnala a snížení měl na noze Svoboda, ale branka nebyla uznána pro postavení mimo hru.

Domácí snížili, ale jeden gól byl málo.

Po přestávce se Nová ves ještě více zatáhla a začalo dobývání jejich branky, ale tutovky dlouho nepřicházely. V 56.minutě vrátil ještě více do hry domácí parádní střelou z šestnáctky Durda. Domácí měli v závěru optický tlak začali se vyrovnávat hostům v důrazu a nasazení, což hosté špatně nesli a místy byla trochu vyhrocená atmosféra, ale šťastnější hosté nakonec vedení udrželi.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Jan Jabůrek (vedoucí): Zaspali jsme začátek zápasu soupeř nás potrestal a ve druhé půli jsme již srovnat nedokázali.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě
Václav Pohanka (trenér): Utkání moc fotbalové krásy nenabídlo. V prvním poločase jsme si vytvořili tři jasné šance a dvě z nich proměnili. Druhý poločas jsme mohli utkání rozhodnout, bohužel jsme své šance nevyužili. Domácí hrozili především ze standardních situací.

K. Procházka [-] - T. Nekuda [-] , J. Rubák [-] , P. Čermák [-] - R. Durajka [-] (78. M. Matoušek [-] ) , P. Hrobař [-] , J. Chlup [-] , J. Klíma [-] - R. Durda [-] , D. Svoboda [-] , J. Hort [-] (59. Z. Jonák [-] ) -

J. Fuksa [-] - O. Starý [-] , M. Novotný [-] (69. J. Starý [-] ) , F. Nečas [-] , M. Žák [-] , O. Dacer [-] , V. Komínek [-] (86. J. Nečas [-] ) , M. Kuchta [-] , L. Komínek [-] , J. Havlík [-] (63. P. Dobiáš [-] ) , O. Forchtsam [-]

ŽK: 68. J. Chlup - 86. F. Nečas .