1.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2020-2021

Žirovnice nastřílelo v Náměšti Bůra

8

Žirovnice loupila v Náměšti, nastřílela hned pět branek.

Aktivita byla domácím málo platná.

Od úvodních minut vyrovnané utkání, kde domácí sice měli míč častěji na kopačkách, ale hosté byli výrazně produktivnější. Hned v 8.minutě se uvolnil Dýnek a trefil přesně k vzdálenější tyči a otevřel skóre 0:1. Domácí ještě více přidali a vyrovnání měl na noze Durajka, ale střelu do prázdné branky zablokoval hostující obránce. Další dva tresné kopy stejného hráče k brance také nevedli a tak udeřili opět hosté, po zmatku v domácí obraně přihráli domácí obránci zcela volnému Hřebeckému a ten nabídkou nepohrdl a bylo to pro domácí krutých 0:2. Ještě do poločasu měl po akci Hrobaře další možnost Durajka, ale hosté odolali.

Krutý výsledek pro domácí

Po přestávce se domácí ještě patnáct minut tlačili dopředu, ale střela Chlupa ani šance Hrobaře k čestnému úspěchu nevedli. V 59.minutě postupoval sám na brankáře Hrobař, ale skončil s dvěma tržnými ranami na holeni a musel střídat. V 64.minutě bylo po standartní situaci hostu rozhodnuto, když Vodáček upravil na 0:3. Domácí se snažili o čestný úspěch, střelecky byli aktivní v poměru 18:8 i poměr rohů byl 6:2, ale to nejdůležitější hovoří jednoznačně branky nakonec 0:5

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Jan Jabůrek (vedoucí): Soupeř potrestal první dvě naše chyby a vzhledem k naší slabé produktivitě mu to stačilo a ve druhém poločase si utkání pohlídal a přidal ještě další branky.

FC Slavoj Žirovnice
Adam Vaš (obránce): První poločas byl vyrovnaný, ale my jsme měli trochu víc štěstí. Druhý poločas byl hodně rozkouskovaný a hodně přerušovaný, ale s tím jsme počítali. Přece jenom zápasy v Náměšti nejsou jednoduché. Každopádně jsme dneska chtěli více vyhrát a taky to tak dopadlo.

K. Procházka [-] - P. Čermák [-] , T. Nekuda [-] (82. J. Heres [-] ) , J. Rubák [-] - M. Chadim [-] (53. M. Homola [-] ) , P. Hrobař [-] (63. M. Outulný [-] ) , J. Chlup [-] (78. M. Matoušek [-] ) , J. Klíma [-] , R. Durajka [-] - R. Durda [-] (83. J. Hort [-] ) , D. Svoboda [-]

D. Švec [-] - T. Hřebecký [-] (68. D. Rozporka [-] ) , M. Hřebecký [-] (74. T. Knotek [-] ) , M. Duba [-] , J. Kocourek [-] (89. M. Rušil [-] ) , V. Kučera [-] (79. V. Staněk [-] ) , V. Cajz [-] , A. Vaš [-] , J. Svoboda [-] , L. Dýnek [-] , J. Vodáček [-]

ŽK: 57. J. Rubák , 62. J. Chlup , 82. P. Čermák , 86. J. Heres - 59. D. Švec , 76. L. Dýnek , 89. V. Cajz .
Počet diváků: 98. Rozhodčí: PAVLAS Jiří - SVOBODA Ladislav, JONÁŠ Petr.