2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

Sedlici stačilo k vítězství necelých prvních deset minut

24

Stachy v Sedlici dostaly velkou sprchu, když už v 9. minutě svítilo na ukazateli 3:0 pro domácí, zápas se hostům alespoň podařilo zdramatizovat na 3:2.

Skvělý start domácích

Hosté přijeli napravit porážku z minulého kola, ale do zápasu vstoupili opravdu tragicky. Hned v 1. minutě domácí rozebrali soupeřovu obranu a Vaněk dal na 1:0. Ve 3. minutě se situace opakovala a Nedvěd zblízka překonal Šebánka – 2:0. A když v 8. minutě zaváhal brankář hostů a Vaněk po jeho minele zvyšoval do prázdné branky na 3:0, vypadalo to pro Stachy na ručník. 30 let hrají „Králováci“ I.B třídu, ale aby v 8. minutě prohrávali 3:0, tak to tu ještě nebylo. Naštěstí ve 14. minutě utekl Hovorka, předložil míč Pešlovi a ten bombou snížil na 3:1.  Diváci byli namlsaní, ale až do konce prvního poločasu se hrálo spíše mezi vápny a šancí bylo poskrovnu.

Sedlice si výhru pohlídala

Ve druhém poločase byli domácí lepším týmem, zvlášť když musel hostům odstoupit Záleský, ovšem žádná ze šancí se neujala. A také Šebánek odčinil svou hrubku, když chytil domácím několik tutovek. A tak hosté v 80. minutě po nenápadné akci a Hoškově dorážce snížili na 3:2. Sedlice se začala trápit, jenže Stachy již neměly kvalitu zápas zremizovat. Těsná výhra je spravedlivá.

Autor: Sokol Stachy