2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

Kestřany opět udeřily v závěru zápasu. Proti Vacovu to stačilo na bod

24

Oba týmy po výhrách z úvodního kola byly v dobrém rozpoložení, což se ukázalo už na začátku zápasu, když se prosadila obě mužstva. Utkání nakonec nabídlo šest branek za remízu 3:3.

Dva góly během dvou minuty v podání A. Bujoka

Kestřany po pár vteřinách hry zažily pořádný šok, hosté na nic nečekali a od první minuty vedli po brance Filipa Zitty. I poté měl první poločas co nabídnout. V 6. minutě vyrovnal dvacetiletý záložník Jiří Volf. Po čtvrthodině hry se rozstřílel hostující střelec A. Bujok, který během dvou minuty vstřelil dvě branky 1:3.

Domácí vyrovnali dvě minuty před koncem

Ve druhém dějství měli navrch domácí. Hra se však poměrně dost kouskovala, což vyhovovalo hostům. Kestřany se zasloužily o snížení v 70. minutě, když centr Milana Kinského uklidil do sítě kanonýr Lukáš Markvart. Domácí měli vyrovnání v dohledu, ale hra se často přerušovala kvůli různým potyčkám, ty však hodně zapříčinil hlavní rozhodčí Lukáš Tomaň, který utkání pod kontrolou moc neměl. V 89. minutě se Kestřany dočkaly zaslouženého vyrovnání, po rohovém kopu se ve vápně nejlépe zorientoval Ladislav Tvrzský a svému týmu zajistil spravedlivý bod.