6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2020-2021

Přestřelka pro Kamenný Újezd

24

Hodně veliká divočina byla k vidění na hřišti Kamenného Újezda, ovšem nezaujátý divák si musel přijít na své.

Čtyři branky v prvním poločase

Bláznivý zápas začal lépe pro hosty a Dominik Šrámek zajistil vedení 0:1. Domácí tým se, ale rychle oklepal a Viktor Kotalík vyrovnal 1:1. Domácí dostal do vedení defenzivní záložník Aleš Černý, který se trefil hlavou po centru do vápna. Ještě před odchodem do kabin byl faulován domácí Dvořák ve vápně hostí a Aleš Černý nařízenou penaltu bezpečně proměnil 3:1.

Druhý poločas absolutně bez obran

Na začátku druhého poločasu se trefil Jiří Komberec a vypadalo to, že je rozhodnuto 4:1. Jenže brzo snížil Dominik Šrámek na 4:2 a krátce na to dal Marek Ladislav na 4:3. Na to zareagoval domácí Petr Dvořák a zařídil domácím znovu vedení o dvě branky 5:3. Na 6:3 zvýšil Viktor Kotalík. To, ale nebyl konec hostujicí Milan Fatura snížil na 6:4 a v nastavení dokonce tečovanou střelou na 6:5. Poslední slovo měl Viktor Kotalík, který v nastavení završil hattrick a uzavřel stav zápasu na 7:5.

Přestřelku tak vyhrál domácí tým a za týden jede do Lhenic. Malše Roudné B čeká doma Dříteň.

TJ Sokol Kamenný Újezd
Aleš Prokop (hráč): Zápas byl nahoru a dolu. První gól jsme soupeři darovali po vlastní chybě, to samé i soupeř nám. Hned na začátku druhé půle jsme dali na 4:1, ale super nic nezabalil a skóre stáhnul na 4:3. Pak to bylo 6:3, soupeř opět stáhnul na 6:4, pak dokonce na 6:5 v 90. minutě, ale my jsme se ještě dostali k bráně soupeře a dali na 7:5.

P. Oliva [-] - M. Sadloň [-] , D. Průdek [-] , V. Kotalík [-] , V. Mráz [-] (51. F. Filip [-] ) , M. Samborský [-] , M. Sládek [-] , P. Dvořák [-] , J. Komberec [-] (75. J. Váša [-] ) , A. Černý [-] (81. P. Petkov [-] ) , A. Prokop [-]