4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2020-2021

2. J. Moudrý , 32. J. Moudrý , 61. J. Moudrý - 1. M. Pojer (vl.) , 8. L. Ebenhöh , 44. J. Kurali , 69. J. Kurali , 70. Z. Šafránek , 76. L. Ebenhöh (p.) , 78. L. Ebenhöh , 87. J. Kurali
26

Dříteň zatím neprožívá dobrou sezonu a ani po čtvrtém kole nedosáhla na body.

Pět branek nabídl první poločas

Zápas začal pro domácí pohromou. Kapitán týmu Miloš Pojer si srazil nešťastně míč do vlastní sítě 0:1. Za minutu se už domácímu týmu dýchalo lépe, když vyrovnal Josef Moudrý 1:1. Jenže neuběhlo ani deset minut a Lukáš Ebenhöh dostal hosty znovu do vedení 1:2. Domácí tým nehrál dobře, ale přesto znovu vyrovnal. A opět se trefil Josef Moudrý 2:2. Remíza ovšem do poločasu nevydržela a krátce před odchodem do kabin se trefil Josef Kurali 2:3.

Rezerva Trhových Svinů nastřílela domácím osmičku

Druhý poločas začal pro domácí dobře a Josef Moudrý znovu vyrovnal a završil tak hattrick 3:3. Jenže pak přišla pro domácí pohroma na kterou už nenašli odpověď. Svou druhou branku dal hostující Josef Kuráli 3:4. Minutu po něm se prosadil Zdeněk Šafránek 3:5. Za dalších šest minut byla nařízena proti domácím penalta, kterou proměnil Lukáš Ebenhöh 3:6. Lukáš Ebenhöh završil od dvě minuty později hattrick 3:7. A tři minuty před koncem přidal třetí hattrick v zápase i Josef Kurali 3:8.

Za týden jede Dříteň do Hrdějovic, které jsou ve stejné situaci. Rezerva Trhových Svinů přivítá doma Chvalšiny.

TJ Dříteň
Miloš Pojer (kapitán): Co hodnotit. Se Svinama to měl být vyrovnaný zápas. Oba jsme byli na konci tabulky. Bohužel zápas dopadl jak dopadl. Takhle hrát prostě nemůžeme. Nevím co se děje. Proč hrajeme tak jak hrajeme. Gratuluji soupeři k prvním bodům a my se musíme zamyslet sami nad sebou a už začít bodovat

TJ Spartak Trhové Sviny B
Jaromír Vodička (trenér): Trhové Sviny : Od prvního hvizdu arbitra oboustranně otevřený zápas, kdy ofenzíva předčila defenzívu. Hosté ze Svinů se dostali v první minutě do vedení, domácí Dříteň obratem srovnala. Hosté měli o něco více ze hry a domácí chodili do rychlých protiútoků. Domácí pokaždé dotahovali jednogólové manko až do stavu 3:3. Dříteňští v druhé polovině zápasu inkasovali během 6 minut tři rychlé góly, na které už nedokázali odpovědět a utkání se dohrálo v režii svinenských hostů, kteří ještě navýšili vedení na 8:3. Pro nezaujatého diváka muselo být utkání atraktivní, plné hezkých gólů.