3.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2020-2021

--

Lišov si doma uhájil plný počet bodů

69. L. Pechoč (p.) , 78. L. Pechoč , 85. D. Bouchal - 30. J. Svojše
13

Domácím se zpočátku nedařilo, nakonec ale ke konci druhého poločasu nastříleli tři branky a plný počet bodů doma uhájili.

SK Lišov
Jiří Beneda (trenér): V prvním poločase jsme se trochu seznamovali se silným soupeřem, který měl hlavně na začátku zápasu více ze hry a zahrával několik velmi nebezpečných standardních situací. Opět jsme bohužel dostali lacinou branku, střelou po zemi z velké vzdálenosti. Ve druhém poločase jsme už ale byli výrazně lepší a zaslouženě vstřelili tři branky a získali velmi cenné vítězství. Tentokrát jsem byl s výkonem všech hráčů opravdu velmi spokojen. U hostů se mi líbil střelec branky Svojše, v našem týmu musím pochválit Frantu Bambuleho, který z pozice předstopera neúnavně podporoval spoluhráče, dobře bránil a byla na něj penalta, ze které jsme vyrovnali na 1:1.