3.kolo, Jihočeský | Písek | Okresní přebor , 2015-2016

Zápas byl zrušen

Kovářovští si opět zastříleli

19. E. Holub , 22. L. Holub , 32. J. Růzha , 34. L. Holub , 36. T. Buzek , 58. J. Růzha , 79. L. Holub
0
Již po prvním poločase bylo jasné, kdo si ze zápasu odveze 3 body. Kovářov vede tabulku.

Již ve třetím kole udělili kovářovští debakla soupeři.  V prvním kole porazili SK Oslov 7:2, ve druhém kole porazili doma SK Skály 8:0 a vestejmén duchu se vedel i zápas 3. kola OP. Nelze upřít snahu domácího týmu, ale hostující celek byl jednoznačně dominujícím týmen na hřišti. Střelecé hody začaly v 19. minutě, kdy se trefil hráš Erik Holub, po třech minutách branku vsítil prozatím nejlepší střelec soutěže Luboš Holub. Další dva slepené góly přisly v 32., 34. a 36. minutě, kdy se trefili Jan Růzha, Luboš Holub a Tomáš Buzek.

Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako první - převahou hostujícího týmu. Na branky již tak bohatý nebyl, v 58. minutě vstřelil svou druhou branku v utkání Jan Růzha a 79. minutě uzavřel střelecký účet utkaní svým druhým hattrickem v sezóně Luboš Holub.

SK SIKO Čimelice B
K. Hrabě [-] - A. Příborský [-] , J. Kuchta [-] , L. Břicháček [-] (69. D. Příborský [-] ) , D. Ježek [-] , J. Petráš [-] (46. P. Gottfried [-] ) , V. Maštalíř [-] , M. Nekl [-] (61. R. Vlk [-] ) , J. Kubát [-] , D. Sochor [-] , M. Kotalík [-]

TJ ZD Kovářov
V. Baštýř [-] - P. Bílý [-] (78. J. Neruda [-] ) , M. Švehla [-] , M. Kvasnička [-] , P. Jarošík [-] - L. Holub [-] , T. Buzek [-] , M. Faukner [-] , J. Růzha [-] - E. Holub [-] (74. L. Holub [-] ) , T. Slivka [-] (57. J. Novák [-] )

Hráči zápasu: M. Kotalík - L. Holub .
Místo: Čimelice. Počet diváků: 35. Rozhodčí: Štěrba Zdeněk - VANĚČEK Tomáš (N), KRÁL Vladimír (N).