7.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2020-2021

--

--

--

32

Netolice si poradily se soupeřem z Prachatic, jak hodnotili zápas zástupci týmů? Na zápase fotil Jan Klein!

1. FC Netolice
Radek Varyš (trenér): Po letech přijel na netolický trávník tým z Prachatic. Kvůli absenci čtyř klíčových hráčů základní sestavy a plné sestavě Prachatických se dal očekávat velmi těžký a vyhrocený zápas. První poločas se vyvíjel za lehké převahy Prachatic, které zahodily několik šancí, ve 45. minutě dokonce i nesprávně odpískanou penaltu. Naše šance se nepodařilo kvalitně zakončit a tak se do šaten šlo za bezgólového stavu. Druhý poločas přinesl konečně góly. Hned ve 46. minutě po ose Pivoňka - Skála jsme šli do vedení 1:0. Bohužel krátce poté soupeř dokázal vyrovnat. Na vyrovnání jsme ale dobře zareagovali a po krásné akci Fuxe zakončoval na zadní tyči opět Skála. Soupeř ale dokázal po pár minutách znovu vyrovnat. Rozhodující gól vsitil D . Andres po střele z vápna. Je třeba dodat, že tento hráč vystřelí jednou, maximálně dvakrát za sezónu. Ke konci zápasu přišlo ještě velmi zbytečné vyloučení po zkratu hostujícího hráče. Zbytek zápasu jsme již zvládli a vybojovali velmi cenné tři body.

FK Tatran Prachatice
David Kováč (kapitán): Netolice nás přejely svou důraznou hrou a my opět nedali vyložené šance. Nedokázali jsme proměnit ani penaltu. Bohužel na druhou stránku dostáváme snadné góly. Nevím, kde je chyba. Musíme věřit, že se to příště prolomí.

L. Varyš [-] - T. Konvička [-] , S. Šulc [-] , J. Urban [-] , D. Andres [-] , J. Staněk [-] , J. Skála [-] (78. R. Meindl [-] ) , P. Fux [-] , J. Varyš [-] , L. Plojhar [-] , J. Pivoňka [-] (89. F. Rokůsek [-] )

V. Forejtar [-] - D. Kováč [-] , J. Luňáček [-] , P. Škopek [-] , J. Sova [-] , J. Růžička [-] , M. Babka [-] (46. M. Janošťák [-] ) , F. Kolda [-] (71. P. Brom [-] ) , J. Lukeš [-] , R. Kralik [-] (58. A. Srch [-] ) , J. Pravda [-]

ŽK: 20. T. Konvička , 44. L. Varyš , 66. L. Plojhar , 74. J. Urban - 23. J. Luňáček , 74. M. Janošťák , 89. J. Lukeš . ČK: 75. M. Janošťák .
Počet diváků: 47. Rozhodčí: BOČEK Petr - TALÍŘ Milan, DEVERA Radek.