6.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2020-2021

--

--

Spartak neměl s Netolicemi potíže

35

Netolice si za celý zápas nevytvořily vyloženou šanci a prohrát mohly ještě vyšším rozdílem.

TJ Spartak Trhové Sviny
Marek Kodras (hráč): V zápase s Netolicemi se povedlo něco nevídaného - z první větší šance jsme hned otevřeli skóre. I díky tomu se nám následně hrálo dobře a soupeře jsme téměr do ničeho nepouštěli. Do poločasu jsme si vytvořili mnoho šancí, ale vícekrát se nám v prvních 45 minutách nepodařilo rozvlnit síť. Po poločase jsme stupňovali tlak a může nás mrzet jedině množství neproměněných šancí, ale celkově jsme s výkonem i výsledkem spokojeni. Snad si zahrajeme i příští týden, rádi bychom protáhli vítěznou sérii.

1. FC Netolice
Radek Varyš (trenér): V zápase byli od začátku lepší domácí, my jsme se za celý zápas nedostali pořádně do nějaké šance. Jediný, kdo zaslouží pochvalu je L. Varyš. Nebýt jeho, mohl být výsledek ještě horší. Příští kolo se navíc budeme muset obejít bez vyloučeného J. Lukáše, který obdržel červenou kartu za faul na půli hřiště zepředu, zcela nesmyslná červená karta, které se divili i hráči soupeře. Domácím musíme pogratulovat k zaslouženému vítězství, mají velmi kvalitní mladý tým.

M. Popovič [-] - O. Hruška [-] (69. M. Chromčák [-] ) , L. Gažák [-] (62. J. Macák [-] ) , O. Kolář [-] , J. Šemro [-] , J. Novák [-] , J. Zatloukal [-] , D. Brůha [-] , D. Tomek [-] , F. Pavel [-] , M. Kodras [-] (76. J. Gažák [-] )

L. Varyš [-] - J. Bače [-] , D. Andres [-] , J. Staněk [-] , J. Lukáš [-] , F. Rokůsek [-] , P. Fux [-] (67. S. Šulc [-] ) , J. Varyš [-] (81. R. Meindl [-] ) , M. Baloušek [-] , L. Plojhar [-] , J. Pivoňka [-]

ŽK: 85. O. Kolář - 54. J. Staněk , 60. L. Varyš . ČK: 71. J. Lukáš .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Písek Martin - JURÁŇ Karel, ŠÍMA Václav.