2.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2020-2021

--

--

--

32

Napívaný zápas, který nenudil. Domácí šli do vedení, pak zase tahali za delší provaz hosté, až přišla poslední čtvrthodina... Jak hodnotí zápas aktéři z obou týmů?

SK Planá
Jan Pintér (hrající trenér): Utkání několika rozdílných pasáží. My lepší do 20. minuty, pak nás Nová Ves drtila do 70. minuty a posledních dvacet minut opět my. A v každé té pasáži každý tým jednoznačně dominoval! Pro diváky super zápas, pro trenéry spíš zápas na kardiologii (úsměv). My jsme rádi, že jsme vyhráli a dokázali Novou Ves po několika letech porazit. Celý tým ukázal opravdové srdce a skvělým kolektivním výkonem v posledních dvaceti minutách jsme dokázali utkání otočit! Na parametry I.A třídy bych řekl velmi kvalitní fotbal, chvílemi válka, ale to k tomu patří!

TJ Nová Ves u ČB
Martin Bartizal (brankář): Tenhle zápas se mi hodnotí těžko. Do Planý jsme přijeli bez tří hráčů základní sestavy a navíc jsme brzy prohrávali. Paráda. Pak jsme ale začali hrát fotbal a troufnu si říct, že až do našeho gólu na 1:2 jsme byli lepším týmem a Planou do ničeho nepustili. Vyšly nám dvě standardky, nejprve Adam Trejbal trefil parádně trestňák přes zeď a pak gól z rohu. Ale potom jsme se asi podvědomě uspokojili a Planá nám ukázala, že v jednoduchosti je krása. Třikrát dlouhý balón za obranu na rozběhnutého Šteyera a bylo vymalováno. 4:2. Poslední čtvrthodinu jsme nezvládli a tak odjíždíme bez bodu. Po takovém výkonu je to pro nás krutý výsledek.