Roudné rozhodlo čtyřmi góly v prvním poločase

10. M. Štěpánek , 20. M. Vlk , 24. V. Kadlec , 41. M. Vlk
34

Brankář Malšanů Pavel Kučera ani ve druhém zápase neinkasoval, Strunkovice ho prověřily až ve druhé půli. V prvním dějství totiž Roudné soupeře jasně přehrávalo.

První poločas

Roudné v prvním zápase remízovalo na půdě Vodňan a proti Strunkovicím si nedávalo jiný cíl, než výhru. A proti Strunkovicím nakročili za třemi body v 10. minutě. To se trefil za Suchého záda po centru Štěpánek. Hosty to neprobralo a ocitli se pod velkým tlakem. Logickým důsledkem bylo zvýšení domácího náskoku. Nejprve se trefil útočník Vlk a ve 24. minutě už to po Kadlecově gólu bylo 3:0! Poločas hrůzy ukončil hostům svou druhou brankou Vlk.

Druhý poločas

O majiteli tří bodů nemohlo být po poločase pochyb, ale Strunkovicím slouží ke cti, že utkání nezabalili a snažili se hrát. A protože Malšané zase v nasazení o dost ubrali, výsledkem byla vcelku vyrovnaná druhá půle. Více šancí v ní měli domácí, jenomže další branku už nevsítili (alespoň tu regulérní, protože jeden gól domácích nebyl uznán pro ofsajd). Hostující největší šanci měl Žurek, jenomže na zkušeného Kučeru si nepřišel.

TJ Blaník Strunkovice
Petr Kortus (asistent trenéra): "První poločas byl od nás špatný. Soupeř nás přehrával úplně ve všem. My jsme byli všude pozdě a dopláceli zejména na špatnou organizaci v zadní řadě a naivní chyby. Druhá půle už byla od nás lepší, dokázali jsme si vytvořit i několik vyložených šancí, které zneškodnil domácí gólman. Vyzdvihl bych K. Gažíka v druhé půli. Nebyl úplně zdravotně fit, ale dirigoval obranu, vytvářel šance ostatním a měl velký podíl na celkově zlepšené hře ve druhém poločase. Roudné vyhrálo zaslouženě a my se musíme připravit na příští týden, máme doma Netolice."

Počet diváků: 100. Rozhodčí: Kříž Karel - KŘÍŽ Karel, BARTŮNĚK Pavel.