7.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2020-2021

--

Strakonický odpor ve druhé půli nevydržel, Slavoj přesvědčivě vyhrál

63. M. Svoboda , 71. D. Tůma , 88. J. Kabele (p.)
21

První poločas se hrál vyrovnaný duel, domácí byli lepší na míči, hosté hráli soustředěně a  brankových příležitostí bylo poskrovnu. Do první se dostali domácí Kunou, ale hlavu směřující do branky Lízal chytil. Strakoničtí kontrovali o deset minutu později, po centru Němečka se ke hlavičce dostal Zoubek a ta šla mimo. Ve 38. minutě Čapek hodil dlouhý aut, míč propadl, Zoubek pohotově vystřelil, ale brankář stačil vyrazit na rohový kop.

Druhý poločas domácí soupeře přitlačili a zápas rozhodli třemi góly. V 58. minutě po velmi špatném řešení situace u postranní čáry hosté faulovali a z trestného kopu Svoboda dává hlavou první gól domácích - 1:0. V 71. minutě střídající Tůma přešel ve vápně přes dva obránce a dává na  2 : 0. V 85. minutě hosté kopali přímý kop Sládkem, který trefil tyč domácí branky. Dílo domácích dokonal v 88. minutě Kabele z penalty, když brejk Růžičky byl zastaven faulem v pokutovém území - 3 : 0.